Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 19x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vespa Ristorante

Nechte se pozvat do kolínské restaurace Vespa Ristorante. Jak název napovídá, restaurace a její interiér jsou ve stylu legendárního skútru Vespa, který je typický pro Itálii. Přijďte si užít italskou atmosféru!

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace byla velice příjemná, stejně tak obsluha, oceňuji ochotu obsluhy a přítomnost dětského koutku, jelikož jsme tam byli s miminkem a to si žádalo nakojit, takže koutek se hodil :). Jídlo - polévka a carpacio super, opečené bagetky by ale mohly být trochu vyladěnější, v podstatě šlo o to samé, co dostáváte v košíku jako uvítání - bagetku a bylinkové máslo, akorát že u opečené bagetky to máslo namazali na tu bagetku a mírně ji zapekli... Jinak vše v pořádku. Jediná nevýhoda toho vlaku, jezdil nám tam celkem často, když projede, neslyšíš vlastního slova, což trochu kazí celkový dojem. A ještě jeden háček, který snad napraví časem, nebyla možná platba kartou, což u takto moderní restaurace trochu překvapí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vespa Ristorante patří k nejlepším podnikům v Kolíně. Jídlo i domácí limonády nám moc chutnaly. Obsluha byla milá, ač jsme museli na objednávku chvíli čekat. Prostředí je velice příjemné, jen když projíždí vlak, tak se na terase není možné slyšet, ale je to jen chvilička.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO