Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 26x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Veselá čajovna

Veselá čajovna přináší do čajovnického světa spoustu novinek. Krom netradičního interiéru je to především nabídka veselých čajů, tj. čajů, které lze kombinovat s alkoholem, a rovněž nabídky veselých dýmek. Těmito novinkami ovšem není nijak ovlivněna kvalita tradičně podávaných čajů, jistě si zde na své přijde i konzervativní piják čaje, který navíc bude překvapen rozsáhlou nabídkou čajů, o jejichž kvalitě se přesvědčí již po prvním šálku čaje. Čajovna také disponuje rozsáhlým cestovatelským koutkem, najdete zde průvodce po nejrozmanitějších koutech světa a stejně tak podrobné mapy všech kontinentů. 
Každý měsíc při úplňku se navíc koná Fullmoon party při které se dočkáte nejrůznějších překvapení, jež si můžete vychutnávat až do šesti do rána!

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moje nejoblíbenější čajovna v Brně, nabízejí skvělé vodní dýmky s průběžným doplňováním uhlíků zdarma. Dále nabízejí velký výběr čajů a ochotně poradí s výběrem. Stejně tak jako další studené nápoje, dokonce i alkoholické. Jídlo jsem neochutnal, ale v nabídce je indická kuchyně.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Cajovna je prijemna, jen bych uvitala vic mist na sezeni na zemi misto stolu, takto to pusobi spis jak restaurace. Obsluha je mila, ale vetsinou trva dyl nez prijde objednat. Caje i jidlo jsou vynikajici.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Opět příjemný zážitek jako vždy. Ze začátku bylo v místnosti hůře dýchatelno, nicméně po výzvě se otevřely okna a vše bylo mnohem lepší. Tentokrát jsme si i skvěle pochutnali na indických jídlech. Jen jejich cena by mohla být krapet nižší.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO