Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 16x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Veselá čajovna

Veselá čajovna přináší do čajovnického světa spoustu novinek. Krom netradičního interiéru je to především nabídka veselých čajů, tj. čajů, které lze kombinovat s alkoholem, a rovněž nabídky veselých dýmek. Těmito novinkami ovšem není nijak ovlivněna kvalita tradičně podávaných čajů, jistě si zde na své přijde i konzervativní piják čaje, který navíc bude překvapen rozsáhlou nabídkou čajů, o jejichž kvalitě se přesvědčí již po prvním šálku čaje. Čajovna také disponuje rozsáhlým cestovatelským koutkem, najdete zde průvodce po nejrozmanitějších koutech světa a stejně tak podrobné mapy všech kontinentů. 
Každý měsíc při úplňku se navíc koná Fullmoon party při které se dočkáte nejrůznějších překvapení, jež si můžete vychutnávat až do šesti do rána!

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Skvělý místo na odpočinek, vodní dýmku, velký výběr čajů. Možnost zapůjčit si deskovou hru, karty na poker. Útulné, prostorné v centru města. Velmi často dost plné, takže rezervace nutná, alespoň pátek a v sobotu večer.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, dost míst k sezení jak na zemi, tak u stolu. Měli jsme čaj dáta masala a sahleb, chutnalo nám. Obsluha milá, poměrně rychlá. Můžeme jedině doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO