Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 21x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Veselá čajovna

Veselá čajovna přináší do čajovnického světa spoustu novinek. Krom netradičního interiéru je to především nabídka veselých čajů, tj. čajů, které lze kombinovat s alkoholem, a rovněž nabídky veselých dýmek. Těmito novinkami ovšem není nijak ovlivněna kvalita tradičně podávaných čajů, jistě si zde na své přijde i konzervativní piják čaje, který navíc bude překvapen rozsáhlou nabídkou čajů, o jejichž kvalitě se přesvědčí již po prvním šálku čaje. Čajovna také disponuje rozsáhlým cestovatelským koutkem, najdete zde průvodce po nejrozmanitějších koutech světa a stejně tak podrobné mapy všech kontinentů. 
Každý měsíc při úplňku se navíc koná Fullmoon party při které se dočkáte nejrůznějších překvapení, jež si můžete vychutnávat až do šesti do rána!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Dobra cajovna v centru. Drive byla mensi utulnejsi. Ted je alespon sance, ze je volne misto. Skvele je sezeni na zemi a moznost deskovych nebo karetnich her. Velky vyber caju a dymek.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná čajovna. Navštěvujeme pravidelně s přítelkyní, ale také s přáteli. Dýmky jsou zde velmi dobré, stejně jako čaje a občerstvení. Oblíbili jsme si toto místo však především protože, zde jdou velmi pohodlně hrát deskové hry.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jidlo je moc dobre, zkusila jsem tomatovou polevku a palak s kukurici a naanem. Bohuzel na nas pak obsluha zapomnela s druhym vyluhem caje, ale pak to napravili. Ocenuji program na full moon party, super tanecnice, hudebnik i tombola.
Veselá čajovna
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO