Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 31x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Veselá čajovna

Veselá čajovna přináší do čajovnického světa spoustu novinek. Krom netradičního interiéru je to především nabídka veselých čajů, tj. čajů, které lze kombinovat s alkoholem, a rovněž nabídky veselých dýmek. Těmito novinkami ovšem není nijak ovlivněna kvalita tradičně podávaných čajů, jistě si zde na své přijde i konzervativní piják čaje, který navíc bude překvapen rozsáhlou nabídkou čajů, o jejichž kvalitě se přesvědčí již po prvním šálku čaje. Čajovna také disponuje rozsáhlým cestovatelským koutkem, najdete zde průvodce po nejrozmanitějších koutech světa a stejně tak podrobné mapy všech kontinentů. 
Každý měsíc při úplňku se navíc koná Fullmoon party při které se dočkáte nejrůznějších překvapení, jež si můžete vychutnávat až do šesti do rána!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Přijemná čajovna v trochu netradičním duchu oproti ostatním podnikům. Jedná se vlastně o kombinaci indické restaurace, kde nevaří úplně špatně a čajovny. Dýmky i čaje mají skvělé. Příjemné a klidné prostředí s vlídným personálem.
Veselá čajovna
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Great teahouse in Brno, this one is my most favourite. This is a cozy place where you can spend nice evening while drinking excellent tea, easing indian food a smoking shisha. I recommend it.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moje nejoblíbenější čajovna v Brně, nabízejí skvělé vodní dýmky s průběžným doplňováním uhlíků zdarma. Dále nabízejí velký výběr čajů a ochotně poradí s výběrem. Stejně tak jako další studené nápoje, dokonce i alkoholické. Jídlo jsem neochutnal, ale v nabídce je indická kuchyně.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO