Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

2 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Veselá čajovna

Veselá čajovna přináší do čajovnického světa spoustu novinek. Krom netradičního interiéru je to především nabídka veselých čajů, tj. čajů, které lze kombinovat s alkoholem, a rovněž nabídky veselých dýmek. Těmito novinkami ovšem není nijak ovlivněna kvalita tradičně podávaných čajů, jistě si zde na své přijde i konzervativní piják čaje, který navíc bude překvapen rozsáhlou nabídkou čajů, o jejichž kvalitě se přesvědčí již po prvním šálku čaje. Čajovna také disponuje rozsáhlým cestovatelským koutkem, najdete zde průvodce po nejrozmanitějších koutech světa a stejně tak podrobné mapy všech kontinentů. 
Každý měsíc při úplňku se navíc koná Fullmoon party při které se dočkáte nejrůznějších překvapení, jež si můžete vychutnávat až do šesti do rána!

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Bohužel za sebou mám velice nepříjemnou zkušenost. Veselou čajovnu jsem navštívila s kamarádkami, objednaly jsme si tři jídla a dýmku dne. Po patnácti minutách mi slečna, která nás obsluhovala, přinesla špatné jídlo. Když jsem ji na její omyl upozornila, jen se mlčky otočila a odešla. D kamarádkami jsme čekaly dalších patnáct minut, po kterých jsem se slečny zeptala kdy bychom asi mohly začít jíst, ale slečna jen pokrčila rameny, bez jediného slova omluvy a odešla. Poté jsem oslovila jejího kolegu, který se mi za jejíchování sice omluvil, ale musely jsme čekat dalších patnáct minut, než mi v kuchyni připravili správné jídlo. Chování této slečny mě opravdu šokovalo, stále jsem nepochopila, jakou reakci ode mně očekávala. Chtěla abych odešla? Jedná stejným způsobem se všemi návštěvníky? Obsluhuje jen ty, které si sama vybere? Samozřejmě, že jsme jen lidé a máme právo chybovat, ale je nutné se ke svým chybám postavit čelem a napravit je. Jedno je mi jasné, a to, že když vidím jakým způsobem se ve “Veselé” čajovně jedná se zákazníkem, už se sem víckrát nevrátím.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Jídlo dobré, po dopití piva a jídla jsme čekali přes 20 minut aby si nás někdo všiml, personál posedával na židlích před čajovnou, pokud chcete dlouho čekat na obsloužení tak doporučuji.

Petr Jendřejas
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Přijemná čajovna v trochu netradičním duchu oproti ostatním podnikům. Jedná se vlastně o kombinaci indické restaurace, kde nevaří úplně špatně a čajovny. Dýmky i čaje mají skvělé. Příjemné a klidné prostředí s vlídným personálem.

 • Uživatelská fotka z Veselá čajovna
GiGaB4yt
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno