Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Venda bar

Venda bar vám od svého otevření v roce 2001 nabízí jedinečné speciálně marinované steaky, které kuchař připraví přímo před vašimi zraky. Maso je grilované na desce rozpálené až na 400 stupňů, čímž dosahuje jedinečné chuti a zároveň zachovává svoji šťavnatost a měkkost. 

Pokud se nechcete opíjet, máte možnost ochutnat celý sortiment společnosti Kofola, včetně 10ti druhů ovocných šťáv nebo 5ti druhů vod.

 Celý podnik je rozdělen do 2 samostatných místností větraných výkonnou vzduchotechnikou, v zadní místnosti je navíc umístěna pračka vzduchu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jestli jdete za super masem za friendly cenu na Žižkově, tak rozhodně sem. Prostředí vás sice neuchvátí, ale chuťové pohárky Vám poděkují. Rozhodně doporučuji 300g panenku a přílohu fazolky se slaninou.
Venda bar Venda bar
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO