Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Venda bar

Venda bar vám od svého otevření v roce 2001 nabízí jedinečné speciálně marinované steaky, které kuchař připraví přímo před vašimi zraky. Maso je grilované na desce rozpálené až na 400 stupňů, čímž dosahuje jedinečné chuti a zároveň zachovává svoji šťavnatost a měkkost. 

Pokud se nechcete opíjet, máte možnost ochutnat celý sortiment společnosti Kofola, včetně 10ti druhů ovocných šťáv nebo 5ti druhů vod.

 Celý podnik je rozdělen do 2 samostatných místností větraných výkonnou vzduchotechnikou, v zadní místnosti je navíc umístěna pračka vzduchu.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Lukáš
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Jestli jdete za super masem za friendly cenu na Žižkově, tak rozhodně sem. Prostředí vás sice neuchvátí, ale chuťové pohárky Vám poděkují. Rozhodně doporučuji 300g panenku a přílohu fazolky se slaninou.

 • Uživatelská fotka z Venda bar
 • Uživatelská fotka z Venda bar
vojta.slechta
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba