Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 80x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinárna Vinograf Senovážné

Přehled hodnocení
91% celkově
90% personál
90% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 44x
4 32x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Udělal jsem rezervaci přes RESTU, přišli jsme včas a místa pro nás v restauraci v podstatě nebylo. Špatné. V restauraci je neskutečně hlučno, neslyšíte nic, občas nechají otevřené dveře a je moc zima. Prostě celé to je špatné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velke mnozstvi vin k ochutnavce a ochota personalu nabidnout radi podnik k prijemnym vinarnam, kam rada zavitam s prateli. vadi mi sice velke mnozstvi nabizenych vin, ale pokud clovek jde na jisto a vi, co chce, dobre vino vzdycky dostane. Krome ca 15 rozlevanych vin si clovek muze prochutnat cely svet.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Domluvené obchodní jednání jsme spojili s touto příjemnou vinotékou, kde skvěle kombinují jídlo s dobrým vínem. Cuketový krém s restovaným lilkem byl velmi chutný, jen u salátu bylo spojení kvalitní šunky s rukolou docela chuťově kontroverzní. Víno z Klentnice však bylo super! :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Pokud máte chuť na skleničku kvalitního vína, určitě sem zajděte. Obsluha je velmi milá a ráda s výběrem poradí. Třešničkou na dortu už je jen menu v tabletech.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Byla to nová zkušenost pro nás - zajít se do takového formátu restaurace -vinarna. A moc se nám líbilo. Doporučili nám jaké mám si objednat víno a to víno bylo úžasné. Určitě se ještě sem vrátíme a ochutname další vína
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné prostředí, výborné jídlo, ani meníčko není ošizené.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Výborná vína jsou v tomto podniku samozřejmostí stejně jako starostlivý personál, delikátní sýry, uzeniny a olivy. Pokud máte hlad, zvolte si hovězí po burgundsku s bramborovou kaší - je to hlavní jídlo i zákusek v jednom!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Vinograf bylo jedno velké překvapení ... a velmi příjemné. Vinárnu si povětšinou lidé představují docela odlišně. Tady je to kombinace profesionálních somelierů, kvalitní kuchyně a elektrizující atmosféry. Prostě se tam člověk cítí jaksi pohodově...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO