Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 81x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinárna Vinograf Senovážné

VINOGRAF wine bar je zábava s vínem. Na zdejší bohaté portfolio vín se můžete spolehnout, vyznačují se různými projevy (což je účel !), nikoli rozkolísanou kvalitou (což je taky účel!). Tu místní someliéři posuzují na pravidelných interních degustacích v celém týmu před tím, než víno do nabídky zařadí. Nabízená vína znají dobře, stejně jako vinaře a vinařství, kde vznikají. V programu tzv. létajících sommelierů vám nepravidelně nabízí nejen osobnosti vinařského a gastronomického nebe, ale i “normální lidi”, kamarády, hosty, zajímavé osobnosti, ať už jde o víno, jídlo nebo snoubení jídla s vínem.

 

  • zaměření převážně na evropská vína s podílem českých a moravských
  • cca 800 vín na lístku včetně ,,velkých,, světově uznávaných
  • moderní mezinárodní kuchyně doplněná o nabídku lokálních pokrmů
  • degustační místnost určená a vybavená pro odborná, privátní či obchodní setkání 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ve Vinografu je vždy velmi příjemně. Vinograf nabízí profesionální someliery. velký výběr vín, kvalitní kuchyni. Prostě se tam člověk cítí pohodově...mohu jen doporučit
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Udělal jsem rezervaci přes RESTU, přišli jsme včas a místa pro nás v restauraci v podstatě nebylo. Špatné. V restauraci je neskutečně hlučno, neslyšíte nic, občas nechají otevřené dveře a je moc zima. Prostě celé to je špatné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velke mnozstvi vin k ochutnavce a ochota personalu nabidnout radi podnik k prijemnym vinarnam, kam rada zavitam s prateli. vadi mi sice velke mnozstvi nabizenych vin, ale pokud clovek jde na jisto a vi, co chce, dobre vino vzdycky dostane. Krome ca 15 rozlevanych vin si clovek muze prochutnat cely svet.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO