Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

10 fotek
Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Hodnocení Velká klášterní restaurace

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Ve Velké klášterní restauraci jsme pořádali slavnostní večeři pro účastníky mezinárodní konference. Jídlo i pití bylo výborné, měli jsme menu a la carte. Obsluha byla milá, rychlá a úslužná. Vedení nám vyšlo vstříc ve všem, co jsme potřebovali upravit či řešit. Doporučujeme pro velké skupiny lidí, které zvládají s přehledem. Všichni účastníci byli nadšeni, k čemuž přispívá i atmosféra restaurace, skvěle se doplňující s prostředím Strahovského kláštera. Děkujeme. Kamila Stloukalová, Právnická fakulta, Univerzita Karlova

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba