Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Oznamujeme že k 31. 12. 2021 bude ukončen Restu katalog. Více informací naleznete zde.

5 fotografií
tř. Čs. odboje 124, Chrást u Plzně
· Nyní zavřeno (10:00 - 14:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace Velický

Restaurace Velický nabízí svým zákazníkům příjemné nekuřácké prostředí. Disponuje moderně zařízenou kuchyní, kde se nachází vše potřebné pro zhotovování poctivé domácí kuchyně. Každý všední den si zde zákazníci mohou vybrat jak ze stálého jídelního lístku, tak i z nabídky týdenního menu. Kapacita restaurace je 28 míst, stejný počet hostů se může usadit i na venkovní terasu. Je zde možnost zajištění různých večírků, rautů, svatebních i promočních hostin, atd. Kapacitu je možné nakombinovat s prostorem horního salonku.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba