Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Velický

Restaurace Velický nabízí svým zákazníkům příjemné nekuřácké prostředí. Disponuje moderně zařízenou kuchyní, kde se nachází vše potřebné pro zhotovování poctivé domácí kuchyně. Každý všední den si zde zákazníci mohou vybrat jak ze stálého jídelního lístku, tak i z nabídky týdenního menu. Kapacita restaurace je 28 míst, stejný počet hostů se může usadit i na venkovní terasu. Je zde možnost zajištění různých večírků, rautů, svatebních i promočních hostin, atd. Kapacitu je možné nakombinovat s prostorem horního salonku.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno