Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Góvinda Soukenická

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Do Góvindy si často chodím spravit žaludek, když jsem přes týden přesycený běžnými jídly ze závodní jídelny. Restauraci mám naštěstí jen pár minut od práce. Jídlo tu mají vždycky dobré a často si říkám, že něco z toho bych mohl zkusit uvařit i doma.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V Govindě jsem si moc pochutnal. V Soukenické se mi navíc moc líbí, že můžu v krámku pod restaurací doplnit potřebné nebo chybějící ingredience na domácí vaření
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Góvinda v Soukenické ulici nabízí vždy chutné vegetariánské menu za velmi rozumnou cenu. Jedná se ale spíše o bufet, než o restauraci. Objednává se u pultu a jídlo si každý musí odnést na tácu ke stolu. což by mohlo někoho překvapit. Pokud mám cestu okolo a chci se rychle najíst, rád do Góvindy zajdu. Jídlo je pokaždé velmi dobré, obsluha rychlá a přátelská.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Góvinda je dobrou volbou na zdravý a cenově přijatelný oběd v centru Prahy. Personál je milý, jídlo nandá u pultu na tác, který si odnesete k vybranému stolu. Prostředí je v indickém stylu, obyčejnější, ale čisté. Příjemným bonusem jsou džbány s vodou na stole. Ráda se sem vracím na rychlý a zdravý oběd.
Restaurace Góvinda Soukenická
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Govindu bych videla spise jako nejake skromne bistro. Ocekavala jsem asi o neco vetsi vyber pokrmu. Vseho vsudy meli pouze sabdzi s ryzi nebo tarhonou+salatek, papadum, naan a koftu. Kdyby meli sirsi nabidku, urcite bych doporucila. Personal byl jinak mily.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
vegeterianskou restauraci navštívím jednou za čas a vždycky me potesi. Dostanete velký tác se vším a můžete si přidávat. Porce jsou dost velke a staci to.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Oáza v centru města. Klidné prostředí, výborné vegetariánské jídlo a milá obsluha. Některé dny je na výběr ze dvou sabdží. Určitě doporučuji všem, kteří si chtějí pochutnat a nutně nepotřebují mít na talíři (resp. podnosu) maso.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Opět jsem si zde moc pochutnal. Díky výbornému ochucení a exotickému koření tu ani zapřísáhlému "masožravci", kterého jsem sem vzal, maso vůbec nescházelo a šel si ještě přidat subdží
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO