Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Góvinda Soukenická

Vegetariánská restaurace fastfoodového typu nabízí každý den tradiční ajurvédské menu, dále různé smažené chuťovky, výběr lahodných indických sladkostí a řadu netradičních nápojů. V přízemí restaurace můžete navštívit butik s indickým oblečením, ajurvédskou kosmetikou a bižuterií. Góvinda provozuje i kurzy vaření a cateringové služby.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Do Góvindy si často chodím spravit žaludek, když jsem přes týden přesycený běžnými jídly ze závodní jídelny. Restauraci mám naštěstí jen pár minut od práce. Jídlo tu mají vždycky dobré a často si říkám, že něco z toho bych mohl zkusit uvařit i doma.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V Govindě jsem si moc pochutnal. V Soukenické se mi navíc moc líbí, že můžu v krámku pod restaurací doplnit potřebné nebo chybějící ingredience na domácí vaření
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Góvinda v Soukenické ulici nabízí vždy chutné vegetariánské menu za velmi rozumnou cenu. Jedná se ale spíše o bufet, než o restauraci. Objednává se u pultu a jídlo si každý musí odnést na tácu ke stolu. což by mohlo někoho překvapit. Pokud mám cestu okolo a chci se rychle najíst, rád do Góvindy zajdu. Jídlo je pokaždé velmi dobré, obsluha rychlá a přátelská.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO