Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 68 %     hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Góvinda Soukenická

Vegetariánská restaurace fastfoodového typu nabízí každý den tradiční ajurvédské menu, dále různé smažené chuťovky, výběr lahodných indických sladkostí a řadu netradičních nápojů. V přízemí restaurace můžete navštívit butik s indickým oblečením, ajurvédskou kosmetikou a bižuterií. Góvinda provozuje i kurzy vaření a cateringové služby.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V Govindě jsem si moc pochutnal. V Soukenické se mi navíc moc líbí, že můžu v krámku pod restaurací doplnit potřebné nebo chybějící ingredience na domácí vaření
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Góvinda v Soukenické ulici nabízí vždy chutné vegetariánské menu za velmi rozumnou cenu. Jedná se ale spíše o bufet, než o restauraci. Objednává se u pultu a jídlo si každý musí odnést na tácu ke stolu. což by mohlo někoho překvapit. Pokud mám cestu okolo a chci se rychle najíst, rád do Góvindy zajdu. Jídlo je pokaždé velmi dobré, obsluha rychlá a přátelská.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Góvinda je dobrou volbou na zdravý a cenově přijatelný oběd v centru Prahy. Personál je milý, jídlo nandá u pultu na tác, který si odnesete k vybranému stolu. Prostředí je v indickém stylu, obyčejnější, ale čisté. Příjemným bonusem jsou džbány s vodou na stole. Ráda se sem vracím na rychlý a zdravý oběd.
Restaurace Góvinda Soukenická
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO