Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Vegan Life

Vegan Life nabízí pestrou nabídku jídel vařené podle kuchyně z celého světa. Najdete tu vietnamskou, thajskou, mexickou, indickou a však i českou kuchyni. Každý den je u nich připraven samoobslužný bufet. Jídla obměňují každý den, proto je nabídka velmi pestrá. Kromě bufetu tu najdete i stálou nabídku jídla. Chtějí svým zákazníkům ukázat, že z veganské kuchyně lze připravit nepřeberné množství chutných a výživných jídel. Proto si pochutná u nich i lidé, kteří nejsou na veganské stravě.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba