Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 8x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Ve Dvoře

Přehled hodnocení
78% celkově
72% personál
82% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 3x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tatarák vinikající. Škoda, že netočí plzeňské pivo
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Přes rezervaci cca 14-denní předem na restu.cz o nás nikdo nevěděl, nakonec se však jeden stůl uvolnil. Nepříjemností byli kuřáci u vedlejšího stolu během našeho jídla. Jídlo bylo dobré, ale vzhledem k cenám bych ho nehodnotil jako výborné. Na tataráku ani krkovičce se toho nedá moc zkazit, a osobně pak nemusím jídla s názvy "Katův šleh", kdy pálivá chuť má přebít vše ostatní. Přesto na posezení s přáteli někde poblíž metra na Smíchově to není špatná volba. Ivan
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Více úsměvů by neškodilo. personál poněkud zamračený .... Nelze uplatnit Lyoness cashback card :-( .
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Do Dvora chodime vzdy v lete, kdyz se otevre zahradka, ta je tam prijemna ve vnitrobloku. Obsluha je mila, jidlo prumerne odpovidajici venkovni zahradce, stejne tak i vino.
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Paní servírka byla trochu pomalejší vzhledem k tomu, že tam zas tolik lidí nebylo. Byli jsme v restauraci jako první a objednávali si jako čtvrtí. Nejdříve objednala pití pro všechny stoly, a pak až teprve odnesla špinavé nádobí od předchozích hostů. Mohla to udělat při jednom. Tatarák byl zatím nejslabší, co jsem kdy jedla, ale I tak se to dalo. Seděli jsme na zahrádce, která je zastřešená, takže nám nevadil ani silný déšt. Prostředí restaurace je krásné (zahrádka obzvlášť).
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci Ve Dvore vyuzivame pouze v lete, kdy je otevrena zahradka. Na zahradce se sedi prijemne, nabidka jidla je bezna, vino standardni a obsluha je prijemna. Chodime sem radi uz nekolik let.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO