Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotografií
Na mapě

Informace Restaurace Vavřinovy Lázně

Restaurace se nachází v místech bývalých velmi oblíbených lázních, které byly 60. letech uzavřeny. Restaurace nabízí denní menu, bohatý a zajímavý výběr v běžném jídelním lístku. V létě je možnost posedět na venkovní zahrádce.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    2
  • Prostředí:
    3

V případě této restaurace není třeba hodnotit nic jiného než naprosto tragický servis servirky i kuchyně. Na polévku jsme čekali 45 minut a na hlavní chod čekáme už přes hodinu. Restaurace je přitom skoro prázdná. To že servírka místo zázvorového toniku přinese tonic bez příchuti a džbán s vodou je už jen detail. Polévka z prášku a mražené zeleniny je také "něco". Koženkové židle ke kterým se v létě přilepíte s vystouplými trnožemi co tlačí do stehen už jen dotvářejí úděsný dojem. Znojemská objednaná s knedlíkem dorazila s rýží. Ale minutky byly nakonec velmi dobré. Kuřecí stripsy v těstíčku byly luxusní. Takže jestli máte dost času a pevné nervy...

Svatoslav Štěrba
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno