Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Valcha Restaurant

Restaurant Valcha nabízí česká či grilovaná jídla včetně alkoholických a nealkoholických nápojů. K dispozici je Wifi připojení i venkovní zahrádka.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsme byli v restauraci Valcha na rychlém obědě. Vybrali jsme si menu z polední nabídky. Jídlo bylo výborné, obsluha promptní, personál milý, prostředí jako vždy příjemné. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace Valcha se rádi vracíme, dnes jsem tady strávili příjemný večer s rodinou, prostředí je tady příjemné, personál ochotný, jídlo bylo fajn, i když se nám zdála trochu malá porce masa objednané mísy pro dva, ale možná jsme jen měli příliš velký hlad, plzeňské pivo bylo jako vždy výborné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí bylo příjemné, personál příjemný, poněkud dlouho jsme čekali pouze na placení, pak jsem byli požádáni zaplatit na baru. Jídlo bylo dobré, oceňuji, že personál nás upozornil na pálivost vybraného pokrmu. Až při placení jsme si všimli příjemnou zahrádku v zadní části restauare, určitě ji při příští návštěvě v hezkém počasí rádi využijeme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO