Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 14x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Valcha Restaurant

Restaurant Valcha nabízí česká či grilovaná jídla včetně alkoholických a nealkoholických nápojů. K dispozici je Wifi připojení i venkovní zahrádka.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Meli jsme sice udelanou reservaci do nekuracke casti,ale skoncili jsme v kuracke a tam to bylo strasidelne.Jidlo a pivo bude dobre,ale zakazou koureni...takze v kvetnu 2017 zkusime znovu...
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborný novoroční oběd. Plzeň byla dobrá a jídlo z poledního menu také. Prostředí příjemné.Jediný problém byl s cigaretovým kouřem. nekuřácká část byla plně obsazena.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Valcha je příjemná restaurace, hlavně její kuřácká část /bohužel, jsem nekuřák/. Má krásnou zahrádku ve vnitrobloku. Obsluha všímavá a milá. Jídlo bylo na můj vkus přesolené, bramboráčky moc dobré.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO