Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Valašská pivnice

Kvasnicové pivo z Valašska se vaří podle historického zákona o čistotě piva z roku 1516. Valašské pivo podporuje zažívání, rozšiřuje cévy a činí Vás odolnějšími vůči stresu. Pivní speciály vaří dle starých českých receptur a dbají na opravdovou kvalitu piva. Pěkné posezení ve valašském stylu kovaného železa a bytelného dřeva dokresluje duch minulosti a nostalgie Valašské pivnice. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Klidná restaurace v centru Prahy, která nabízí klasiky k pivu a pár jídel za lidové ceny. Ochutnal jsem zde mimo jiné třešnovici z palírny Zubří a byla víc než dobrá. Tento podnik je takový průměr, ale má své kouzlo a určitě stojí za návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsme byli podruhé a opět velmi spokojeni. Výborné pivo, skvělé frgály s několika náplněmi a ochotná obsluha. Příjemným bonusem je nekuřácké prostředí.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je na krásném místě, má příjemný interiér, nabízená piva z pivovaru nám chutnali, obsluha přátelská, co bylo jednoznačně mínus je to, že byla vydávaná a potvrzená za kuřáckou a byla zcela nekuřácká, takže jsme trochu spěchali:-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO