Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant hotelu Sepetná - Valašská koliba

V přízemí Hotelu se nachází stylová restaurace Valašská Koliba. Před ní se rozkládá terasa s krásným výhledem na Moravskoslezské Beskydy. Kapacita restaurace je cca 120 míst, terasa pojme cca 50 osob. Kuchyně hotelu Sepetná nabízí širokou škálu pokrmů od místních a krajových jídel, přes klasické minutky až po mezinárodní menu a speciální rauty. O víkendech probíhá na terase grilování. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace ve valašském stylu, jak napovídá název... Krásné prostředí, personál byl ochotný, příjemný, milý.. O cokoliv jsme požádali, bylo nám vyhověno. Po objednání jsme měli polévku (výbornou kyselici) během pár minut na stole. Jako druhé jídlo jsme si dali pečená žebra,čekání na ně bylo minimální a chuť fantastická, chléb byl teplý a domácí.... Za nás 100% :) a s čistým svědomím mohu všem doporučit.
Restaurant hotelu Sepetná - Valašská koliba Restaurant hotelu Sepetná - Valašská koliba
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO