Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 40x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace V Zátiší

Jedinečné kulinářské speciality české i mezinárodní kuchyně v luxusním interiéru od špičkových designérů si můžete vychutnat v klidné oáze restaurace Zátiší v centru prahy ze skupiny Zátiší group. Dopřejte si jedinečný zážitek pro všechny smysly.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace má velmi výhodnou, centrální polohu vhodnou k business schůzkám. Rezervace byla v klidném prostředí, vhodném pro jednání s překladatelkou. Obsluha vstřícná, jídlo dobré.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velice milá obsluha, ochotný přístup při rezervaci, nabídce stolu a následně i při placení firemní kartou. Do restaurace se rád vracím, protože vím, že moji obchodní partneři nebudou zklamáni.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfektní, lahodná a bez chybičky v každém momentu. Tak bych shrnul naše včerejší večeři s přáteli V Zátiší. Křepelky na předkrm spolu s foie gras byl slibný začátek. A pak přišly opravdové "bomby" v podobě tradičních jehněčích kotletek, tentokrát se zauzeným špenátem. Kambala jako ryba dne a výtečný candát. Nejlepší hlavní chod večera byl dozajista srnčí hřbet! Moc díky Davidovi za skvělou obsluhu i prezentaci spolu s hosteskou Táňou, a velký dík celému týmu kuchařů!!!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO