Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Na mapě

Informace Restaurace V Zátiší

RADOST Z JÍDLA

Jednou z jistot, na kterou se V Zátiší můžete vždy spolehnout, je vynikající chuť jejich jídel. Nechte se zas a znovu okouzlit tradičně netradiční českou kuchyní, indickými pokrmy přímo z tandoori pece nebo dalšími specialitami ze všech koutů světa. Další jistotou je příjemné útulno a obsluha, jež rozumí svému řemeslu. Vrátit se k nim e jako vrátit se domů.

POTĚŠENÍ Z VÍNA

Říká se, že ve víně je pravda. Pravdou je, že kombinace vynikajících pokrmů s kvalitním vínem dokáže povznést požitek do nečekaných výšin. Jejich sommeliér Libor Pavlíček a manažer restaurace v jedné osobě do restaurace V Zátiší přiváží vína z nejvzdálenějších koutů světa i nedaleké Moravy tak, aby Váš zážitek byl vždy perfektní.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba