Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 58x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace V Zátiší

Jedinečné kulinářské speciality české i mezinárodní kuchyně v luxusním interiéru od špičkových designérů si můžete vychutnat v klidné oáze restaurace Zátiší v centru prahy ze skupiny Zátiší group. Dopřejte si jedinečný zážitek pro všechny smysly.
Restaurace Vám nabídne z celé sbírky skvostných vín a má k dispozici několik oddělených místností kde: „Tajemství Vašich setkání u nás zůstane v bezpečí.“

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná restaurace, skvělé prostředí. Ochutnali jsme indické jídlo Vašeho výborného šéfkuchaře. Vše v pořádku, nemůžeme nic vytknout. Rádi k vám opět zavítáme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ideální místo na pracovní oběd v centru Prahy. Výborně zde vaří a ještě nás ani jednou nezklamali. Šéf si vždy pochutná na skvelém jídle a k pracovní schůzce mají i klidné prostředí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo, milé posezení, vstřícný personál, který poradí. Na pracovní jednání ideální restaurace v centru Prahy. Děkujeme, rádi doporučujeme a opět k Vám zavítáme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO