Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

12 fotografií

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace V Zátiší

RADOST Z JÍDLA

Jednou z jistot, na kterou se V Zátiší můžete vždy spolehnout, je vynikající chuť jejich jídel. Nechte se zas a znovu okouzlit tradičně netradiční českou kuchyní, indickými pokrmy přímo z tandoori pece nebo dalšími specialitami ze všech koutů světa. Další jistotou je příjemné útulno a obsluha, jež rozumí svému řemeslu. Vrátit se k nim e jako vrátit se domů.

POTĚŠENÍ Z VÍNA

Říká se, že ve víně je pravda. Pravdou je, že kombinace vynikajících pokrmů s kvalitním vínem dokáže povznést požitek do nečekaných výšin. Jejich sommeliér Libor Pavlíček a manažer restaurace v jedné osobě do restaurace V Zátiší přiváží vína z nejvzdálenějších koutů světa i nedaleké Moravy tak, aby Váš zážitek byl vždy perfektní.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  -
 • Prostředí:
  -

Neskutečné zklamání. V úterý jsem objednala několik menu pro svoji oslavu, jídlo si vybrali moji hosté. V pátek menu přišla, s úplně jinými jídly. Volala jsem na rozvoz a jídla reklamovala, paní na telefonu mi vesele oznámila, že moje objednané a zaplacené menu už nemají a mít nebudou. Nakonec mi nabídla vyměnit dvě jídla, ale polévka byla neskutečně ostrá a když si objednáte kuře s chřestem a dostanete kuře masala s indickým kořením... no, nikdo to nechtěl. Nemile mě překvapil i dezert - kokosový krém s citrónovou trávou, mango maracuja gel - silně převažující chutí byl ale zázvor.

Lenka Němcová
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Vybrali jsme si tuto restauraci na základě pozitivních recenzí a byla to výborná volba! Ačkoliv jsou ceny trošičku vyšší (na centrum asi adekvátní) gurmánský zážitek stojí vážně za to. Doporučuji si vybrat z jedné z nabídek degustačního menu, my si vybrali all inclusive menu, které restaurace nově nabízí a byla to správná volba. Jednotlivé chody na sebe příjemně chuťově navazovaly a co kousek to originál, dlouho jsme si tak nepochutnali! Celkovou atmosféru příjemně doladil skvělý, profesionální personál, kterým tímto ještě jednou děkuji! Vřele toto místo doporučuji zejména při zvláštních příležitostech.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Milena Milerová
Doporučuje restauraci
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba