Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 66 %     hodnoceno 22x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace V rohlíku

Přehled hodnocení
66% celkově
69% personál
74% prostředí
63% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 8x
3 9x
2 1x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Mě restaurace zklamala. Prostředí nevypadá špatně, restaurace má i obrovskou zahrádku, kde se ale neobsahuje. Můžete si zajít objednat dovnitř, nebo je stánku u zahrádky. Obsluha byla trochu zmatená, takže chvíli trvalo, než jsme dostali to, co jsme si objednali. Jídlo bylo průměrné, hranolky gumové v minimálním množství, hamburger nevýrazný, palačinky asi nedopečené. Jediné chutné byly manželovi výpečky. Káva silná, ale neoslnila. Překvapilo mě, že i v sobotu mají k obědu jen denní nabídku, v jídelního lístku si vybrat nemůžete. Za mě opravdu zklamaní.
Restaurace V rohlíku
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Obsluha restaurace byla příjemná a prostředí také. Byly však zmatky v naší objednávce, působilo to na nás tak, že jednotliví členové obsluhy nepředávají správně informace k našim objednávkám dalším obsluhujícím - nejprve jsme obdrželi něco jiného, než jsme si objednali, pak nám to správné jídlo místo 1x přinesli hned 2x. Jídla byla chutná až na hranolky, které byly nedodělané a gumové, a palačinky (taktéž bohužel chutnaly nedodělaně, syrově). Celkově jsme bohužel byli z restaurace oproti očekávání zklamáni.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Moc příjemná obsluha, slečny se stále krásně usmívaly a byla radost se s nimi bavit. Prostředí restaurace má příjemnou filmovou atmosféru. Měli jsm pouze nápoje, vše bylo v pořádku.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Pohodový podnik a milá obsluha je na místě. Pokud potřebujete rozumný oběd za rozumnou cenu, restaurace V rohlíku je dobrá volba i v pracovní dny, navíc bývá volno.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěvu restaurace hodnotím jako velice příjemnou, jídlo chutné a personál vstřícný a nevtíravý. Sice trochu vázne rychlost obsluhy, ale pokud je příjemná společnost, zase až tolik to nevadí. Návštěvu rozhodně zopakuji.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace má skvělý interiér, ale to je asi vše, co nás zaujalo. Menu klasické a nic neobvyklého nebo jiného. Klasická nabídka, kde si nakonec vybere každý. Jen bezmasého jídla bych ocenila víc druhů,ne jen smažák....
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo bylo velmi dobre. Z menu na oběd se nechá v pohodě vybrat jak těstoviny tak klasická česká jidla. Točený birell, takže i řidiči se mohou napít. Jinak mají Plzeň a Kozla. Obsluha příjemná.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO