Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 67 %     hodnoceno 16x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace V rohlíku

Restaurace V ROHLÍKU je umístěna v budově České televize, které se lidově říká "rohlík". Není lepšího místa pro spojení Genia Loci s moderní gastronomií. Kdykoli navštívíte naši restauraci, budete obklopeni duchem tradice České kinematografie a současným filmařským světem. Ráno u klidné snídaně, v poledne u chutného oběda, nebo nad romantickou večeří vstoupíte s námi mezi hvězdy. U nás se rodí to, co budete později sledovat na svých televizích a streamech.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Pohodový podnik a milá obsluha je na místě. Pokud potřebujete rozumný oběd za rozumnou cenu, restaurace V rohlíku je dobrá volba i v pracovní dny, navíc bývá volno.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěvu restaurace hodnotím jako velice příjemnou, jídlo chutné a personál vstřícný a nevtíravý. Sice trochu vázne rychlost obsluhy, ale pokud je příjemná společnost, zase až tolik to nevadí. Návštěvu rozhodně zopakuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO