Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 65 %     hodnoceno 22x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace V rohlíku

Restaurace V rohlíku je umístěna v budově České televize, které se lidově říká "rohlík". Není lepšího místa pro spojení genia loci s moderní gastronomií. Kdykoli navštívíte restauraci, budete obklopeni duchem tradice české kinematografie a současným filmařským světem. Ráno u klidné snídaně, v poledne u chutného oběda, nebo nad romantickou večeří vstoupíte mezi hvězdy. Zde se rodí to, co budete později sledovat na svých televizích a streamech.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Mě restaurace zklamala. Prostředí nevypadá špatně, restaurace má i obrovskou zahrádku, kde se ale neobsahuje. Můžete si zajít objednat dovnitř, nebo je stánku u zahrádky. Obsluha byla trochu zmatená, takže chvíli trvalo, než jsme dostali to, co jsme si objednali. Jídlo bylo průměrné, hranolky gumové v minimálním množství, hamburger nevýrazný, palačinky asi nedopečené. Jediné chutné byly manželovi výpečky. Káva silná, ale neoslnila. Překvapilo mě, že i v sobotu mají k obědu jen denní nabídku, v jídelního lístku si vybrat nemůžete. Za mě opravdu zklamaní.
Restaurace V rohlíku
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Obsluha restaurace byla příjemná a prostředí také. Byly však zmatky v naší objednávce, působilo to na nás tak, že jednotliví členové obsluhy nepředávají správně informace k našim objednávkám dalším obsluhujícím - nejprve jsme obdrželi něco jiného, než jsme si objednali, pak nám to správné jídlo místo 1x přinesli hned 2x. Jídla byla chutná až na hranolky, které byly nedodělané a gumové, a palačinky (taktéž bohužel chutnaly nedodělaně, syrově). Celkově jsme bohužel byli z restaurace oproti očekávání zklamáni.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO