Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Klub V. Kolona

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Příjemný interiér, milá obsluha, slušná nabídka rychlého občerstvení i nápojový lístek naprosto dostačující. Smažený sýr s hranolkama moc dobrý, tatarka není domácí, ale v tomto typu podniku mi to nevadí. Celo nekuřácký prostor. Rozsáhle posezení venku v zahradě. Čepovaná kofola a možnost mít psa uvnitř jsou velké plusy. K tomu každý čtvrtek koncerty.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace přímo u tramvajové zastávky na Strossmayerově náměstí. Interiér dřevěný, klasický, ale moc hezká zahrádka (jen trošku více rušná). Obsluha v pořádku, spíše nijaká, ale rychlá. Polední nabídka až do 16:30 i o vikendu. Blboun - borůvkový plněný knedlík se skořicí, máslem, smetanou, tvarohem a šlehačkou - výborný, obrovská porce, borůvky čerstvé (žádná marmeláda). Česneková polévka nic extra, mastná a špatně dochucená. Během ms v hokeji, možnost sledovat zápasy.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Originální kavárna v rámci Psychiatrického Ústavu Bohnice. Interiér umělecký, působící klidným až bohemským stylem, což zapadá do celého areálu. Možnost venkovního posezení v zahradě. Nabídka dostačující. Nealkoholické nápoje, čepovaná kofola, moc dobré Latté, alko až po 19h. Výběr z pár jídel, rychlé a dobré. Příjemná obsluha, někdy lehce pomalejší, ale klidný režim mi sem sedí. Takže příjemná kavárna, kterou určitě doporučuji navštívit ať už v rámci procházky parkem, či návštěvy.
Kavárna Klub V. Kolona Kavárna Klub V. Kolona Kavárna Klub V. Kolona

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO