Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Klub V. Kolona

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Příjemný interiér, milá obsluha, slušná nabídka rychlého občerstvení i nápojový lístek naprosto dostačující. Smažený sýr s hranolkama moc dobrý, tatarka není domácí, ale v tomto typu podniku mi to nevadí. Celo nekuřácký prostor. Rozsáhle posezení venku v zahradě. Čepovaná kofola a možnost mít psa uvnitř jsou velké plusy. K tomu každý čtvrtek koncerty.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace přímo u tramvajové zastávky na Strossmayerově náměstí. Interiér dřevěný, klasický, ale moc hezká zahrádka (jen trošku více rušná). Obsluha v pořádku, spíše nijaká, ale rychlá. Polední nabídka až do 16:30 i o vikendu. Blboun - borůvkový plněný knedlík se skořicí, máslem, smetanou, tvarohem a šlehačkou - výborný, obrovská porce, borůvky čerstvé (žádná marmeláda). Česneková polévka nic extra, mastná a špatně dochucená. Během ms v hokeji, možnost sledovat zápasy.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Originální kavárna v rámci Psychiatrického Ústavu Bohnice. Interiér umělecký, působící klidným až bohemským stylem, což zapadá do celého areálu. Možnost venkovního posezení v zahradě. Nabídka dostačující. Nealkoholické nápoje, čepovaná kofola, moc dobré Latté, alko až po 19h. Výběr z pár jídel, rychlé a dobré. Příjemná obsluha, někdy lehce pomalejší, ale klidný režim mi sem sedí. Takže příjemná kavárna, kterou určitě doporučuji navštívit ať už v rámci procházky parkem, či návštěvy.
Kavárna Klub V. Kolona Kavárna Klub V. Kolona Kavárna Klub V. Kolona

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO