Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 15x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace V Dobrých časech

Restaurace V Dobrých časech se zaměřuje na tradiční českou kuchyni. Pokud máte rádi jídla „jako od maminky“, tady vám bude chutnat. Místní kuchaře proškolila jedna z největších českých kuchařských hvězd – Václav Frič.

Václav Frič platí za mistra české kuchyně. Vařil v Alcronu, Café Imperial i v hotelu InterContinental. Působí jako lektor v Pražském kulinářském institutu a je několikanásobným mistrem republiky v otevírání ústřic. Ve stejné disciplíně zabodoval i na mezinárodních soutěžích ve Švédsku a Irsku.

V Dobrých časech myslí také na děti, vyřádit se můžou na parádním hřišti. Pro ty nejmenší je připravený přebalovací pult. Hodně oblíbené jsou zdejší tematické gastronomické akce.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí ,výborná kuchyně i personál. Jen velká škoda ,že zde není žádný dětský koutek.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci V Dobrých časech jsem byla na večeři s kamarádkou. Daly sme si obě vegetariánská jídla a byla obě opravdu moc dobrá. Prostředí bylo moc hezké a obsluha moc milá.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO