Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Usedlost Ladronka

Restaurace v Usedlosti Ladronka vám nabízí nejen příjemné posezení v zimní zahradě, ale i na rozlehlém historickém nádvoří. Místo je předurčeno k setkávání rodin, kdy je před Usedlostí k dispozici velké dětské hřiště a v zimní sezoně, od října do března, je k dispozici samostatný dětský koutek. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 1
  • Personál: 1
  • Prostředí: 3

Příšerná zkušenost. Místo oběda 45minut čekání. Na to jsme neměli, tak jsme chtěli odejít, ale čekali jsme další půl hodinu na zaplacení i přes opakované upozornění obsluhy. Obsluha vystresovaná a nezkušená. Pouze dva mladí lidé na 45 stolů. Upřímně této obsluhy lituji. Denní menu bylo už ve 2 hodiny skoro vyprodané a z normálního menu si můžete objednávat až po 15.h. Takže pokud máte zájem o větší výběr z menu než ve školní jídelně, tak sem určitě ne! Ceny naprosto nepřiměřené pro tento typ restaurace, jestli se tomuto podniku dá takhle říkat. Prostředí bylo příjemné uprostřed parku ladronka. Škoda že se vedení snaží ušetřit každý halíř. Za naší partu: Nikdy víc!

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno