Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Usedlost Kotlářka

Restaurace Kotlářka se nachází v areálu usedlosti. Nabízí celkem 40 míst k příjemnému posezení v pivnici a dalších 50 míst v nekuřácké restauraci, která je také ideálním prostorem pro uspořádání firemních večírků, rodinných oslav či svatebních hostin. V letních měsících zde na hosty čeká útulné prostředí letní zahrady s kapacitou až 100 míst k sezení. Obzvlášť maminky s dětmi potěší přilehlé venkovní dětské hřiště, kde se jejich ratolesti spolehlivě zabaví. Při výběru z bohatého menu Vám poradí milý a profesionální personál, který vždy doporučí to nejlepší z našich vynikajících specialit dle Vaší chuti. Ve všedních dnech si můžete pochutnat na výhodném poledním menu. Restaurace Kotlářka je tím pravým místem pro výjimečné chvíle s rodinou i Vašimi přáteli či pro důležité pracovní schůzky, při kterých chcete mít soukromí. Vychutnejte si opravdový gurmánský zážitek v naší restauraci s jedinečnou atmosférou.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vnitřek restaurace mne moc nenadchl. Docela to tam smrdelo jak v hospodě a to melu otevrene dvere. Ještě že nebyla tak velka zima a mohli sedět venku. Zkusila jsem capuccino a velice me zklamalo.
Restaurace Usedlost Kotlářka
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO