Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 179x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Urban Pub Koley

Ať už jste studenty z areálu vysokoškolských kolejí, kteří navštěvujete Vysokou školu chemicko technologickou nebo Vysokou školu ekonomickou, nebo bydlíte přes louku v Kunraticích či na Chodovském sídlišti a nebo projíždíte autem z 1. sjezdu D1 na Kunratickou spojku – čeká Vás prostor, kde je tak trochu všechno jinak.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvěle jsme si s přáteli pochochutnali na burgerech (které tady tedy rozhodně umí) a výborném pivu. Prostředí dokonale doplňuje sortiment jídel, které zde nabízejí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podnik opet nezklamal. Opet jsme meli vyborne jidlo,ktere stalo za to. Vyborne pivo, skvely a velmi ochotny personal!!:-) Prostředí restaurace je také na dobré úrovni :-))
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bezva a přátelská atmosféra, dali jsme při volbě na doporučení kamaráda. Najedli se masožravci i vegetariáni. Naštěstí nebylo hlučno, ale klid a pohoda, personál všímavý, běhal pořád, jestli něco nepotřebujeme. Příště zajdeme na menu šéfkuchaře, který je prý skvělý.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO