Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Up Radnice

Restaurace a cukrárna Up Radnice se nachází ve sklepních prostorách historické trutnovské radnice na pěší zóně pod Krakonošovým náměstím. Nachází se zde dva odlišné provozy. Jeden funguje jako cukrárna s kavárnou a druhý jako luxusní restaurace.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 4
Pres hodinu jsme cekali v poloprazdne restauraci, servirka behem teto doby odmitla 4 skupiny lidi s vysvetlenim, ze kuchar je "nastvany" ... neuveritelne !!! Prostredi velice prijemne, menu take ; sluzby - neakceptovatelne. Jidlo bylo nakonec vyborne. !!!
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Pokud se vydáte do Krkonoš a navštívíte město Trutnov a budete se chtít posilnit, určite můžeme doporučit tuto restauraci. Měli jsme možnost výběru pouze z poledního menu, ale to vůbec nebylo na závadu. Tak výborné polední menu jsme už hodně dlouho neměli!!!!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemná obsluha, která se chovala velice profesionálně. Prostředí také velmi příjemné. Jídlo bylo dobré avsak dost nevšední. Výborná domácí limonáda i kafe.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO