Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 16x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Underground restaurant

Přehled hodnocení
74% celkově
77% personál
73% prostředí
76% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 7x
3 5x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Využili jsme voucher od Slevomatu na slávky na bílém víně a k tomu jsme si objednali Chardoney. Obojí bylo velmi dobré, prostředí se od doby, co jsme zde byli naposledy nezměnilo, jen název a provozovatel- nyní se jedná o Balkánskou restauraci. Obsluhovala nás velmi milá paní ze Skopje v Makedonii a vzhledem k tomu, že v restauraci bylo v odpoledních hodinách prázdno, udělala si na nás čas a velmi dobrou češtinou si s námi povídala o svém městě a zemi, kde jsme byli v květnu t.r. na poznávacím zájezdu cestou do Albánie. Rozhodně sem ještě rádi znovu zajdeme na balkánské speciality .
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je opravdu underground, dovnitř se jde po točitém schodišti a interier je stylizován do dřevěnice. Jídlo je chutné a makedonský personál velmi ochotný a milý.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Originální prostředí a velmi milá, příjemná obsluha, snažící se vyjít ve všem vstříc. Příjemné posezení s přáteli ve všední den v dostupné poloze centra města tramvají.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
báječné pečené brambory
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Maso bylo dobré ikdyž málo šťavnaté. Zeleninový salát byl se sýrem, který nebyl vůbec dobrý. Podle mě byl už zkažený. Servírka naši výtku odmítla. Prý byl sýr čerstvý. No,každý na to měl jiný názor....
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice zajímavá, útulná balkánská restaurace s výborným jídlem. Restaurace je podle názvu umístěná v nižších patrech kam se jde po schodech. Obsluha je milé, sympatická.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 5
V restauraci jsme byli včera, nikdo jiný tam v tu dobu nebyl, objednání bylo na 13.hodinu. Při příchodu ve 12,50h. se nás servírka /Ruska či Ukrajinka/ zeptala, zda jsme objednáni /to už jsme jí dávali voucher/ a s kým jsme mluvili, protože prý měli včera velkou hostinu a nemají ještě uklizeno. Faktem je, že uprostřed místnosti stálo bezprizorně několik židlí a druhá servírka šla s kýblem, hadrem a smetákem mýt toalety. Pak přišla ta první k nám ke stolu objednat pití a řekla, že ceny v jídelním lístku neplatí a u kasy se zaplatí v průměru o 10 Kč více. Pravděpodobně to souvisí s EET. Proč ale po 3 dnech od zavedení EET nemají v jídelním lístku nové ceny, to nechápu. Tyto věci nám prožitek pokazily. Jídlo bylo totiž výborné, hezky vypadalo a chutnalo. Dělalo to na mě dojem, že je jim jedno, zda u nich někdo je nebo ne.
Underground restaurant
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO