Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 7x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Underground restaurant

Steakhouse

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice zajímavá, útulná balkánská restaurace s výborným jídlem. Restaurace je podle názvu umístěná v nižších patrech kam se jde po schodech. Obsluha je milé, sympatická.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 5
V restauraci jsme byli včera, nikdo jiný tam v tu dobu nebyl, objednání bylo na 13.hodinu. Při příchodu ve 12,50h. se nás servírka /Ruska či Ukrajinka/ zeptala, zda jsme objednáni /to už jsme jí dávali voucher/ a s kým jsme mluvili, protože prý měli včera velkou hostinu a nemají ještě uklizeno. Faktem je, že uprostřed místnosti stálo bezprizorně několik židlí a druhá servírka šla s kýblem, hadrem a smetákem mýt toalety. Pak přišla ta první k nám ke stolu objednat pití a řekla, že ceny v jídelním lístku neplatí a u kasy se zaplatí v průměru o 10 Kč více. Pravděpodobně to souvisí s EET. Proč ale po 3 dnech od zavedení EET nemají v jídelním lístku nové ceny, to nechápu. Tyto věci nám prožitek pokazily. Jídlo bylo totiž výborné, hezky vypadalo a chutnalo. Dělalo to na mě dojem, že je jim jedno, zda u nich někdo je nebo ne.
Underground restaurant
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO