Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Underground restaurant

Steakhouse

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Jídlo bylo výborné a chutě vyvážené. Opravdu velmi dobré. Na obsloužení jsme hodnou dobu čekali. Prostředí působilo velice ponuře a trošku depresivně. I když výzdoba je pěkná a stylová, když se rozhlédnete okolo.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vyzkoušel jsem na oběd denní menu a myslím, že se restaurace nemá za co stydět, protože to bylo fakt chutné. Obsluha je příjemná a starostlivá. Prostředí je decentní, určitě doporučuji.
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 2
Prostředí velmi pěkné, čisté! Toalety uklizené, doplněn toaletní papír a podobně. Obsluha milá, leč pomalá, při prázdné restauraci donesla pití po 20min čekání.Hovězí vývar zapomněla.Ceny nápojů neadekvátní kvalitě a neodpovídají! Na venkovní tabuli mojito 89,na účtě 100, bez tříště, 4lístky máty, rum nebyl cítit vůbec.Jahodová limonáda domácí venku 59,účet 65,džbánek vody s jahodovým sirupem! Jídlo -pleskavice nejslabší co jsme v Praze jedli, plněná nedobrým sýrem. Ajvar chutný, však malé množství na dva chleby. Grilovaná zelenina-lilek,cuketa syrové. Prostředí velmi pěkné, ceny neodpovídají kvalitě, podruhé bychom na jídlo nepřišli.
Underground restaurant
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO