Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 22x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Una Bella Canzone

Přehled hodnocení
79% celkově
79% personál
83% prostředí
74% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 14x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Byla jsem v této restauraci už předtím a to bylo super i jídlo i obsluha. Tenkrát jsem tam byli s firmou bylo nás hodně. Teď je navštívili jen ve dvou s přítelem a už to tak super nebylo. Jídlo - dala jsem si smazene kalamari s letním bramborovým salátem - bych nedoporučovala nikomu - ty kalamáry byli strašně suché , bylo tam víc strouhanky než toho vlastního masa. Vím že tu nemůžu čekat čerstvé jak u moře, ale tohle bylo spíš jak kdyby jste jedli suchary. Servírka šla několikrát okolí ale ani jednou se nezeptal jestli je vše ok. Kdyby se zeptala tak jí řeknu že je to dost suché a ze bych si teda k tomu ráda dala alespoň tatarku či více citrónu abych to nějak zlepšila. Tak jsem to snědla jak to bylo protože jsem měla hlad, ale se zklamáním. Na konci když jsme chtěli zaplatit jsem šla k baru protože se nám nechtělo čekat, a když jsem odmítla dát na kartě spropitné se ptala co se stalo, tak jsem ji řekla svůj názor a ona že přece šla několikrát okolí že jsem mohla říct. To mě šokovala - přece na ni nebudu hulákat za chodu, ona se má přijít zeptat a nemyslim si že by bylo ode mě slušný na ni pokřikovat za chodu , to se dělá tak v hospodě ale já tuto restauraci brala už za jednu z lepších, alespoň z minulé návštěvy. Pak dvakrát řekla argument že jsem to přece ale celé snědla, jak kdyby mi říkala ó co mi jako jde, ale to už mě fakt naštvalo. Ano snědla, protože jsem věděla že si to stejně musím zaplatit a nejlevnější to nebylo tak když už si to zaplatím a má hlad tak to snim ale to ještě neznamená že si to Bůh ví jak užiju. Ale už bych si toto jídlo tam nikdy nedala. Přes to všechno doporučuji, třeba jen servírka měla špatný den, ale mají výborné hlavní jídla s kuřetem, což je rarita, na hodně jiných míst mají kuře vyschlé a také super Caprese salát dobré víno :-).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkem povedená malá italská restaurace. Prostředí příjemné. Naštěstí jsme tam v tento čas byli sami, protože při plné restauraci by to na mě působilo trochu namačkaně. Jídlo nám moc chutnalo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Je dobré vracet se s odstupem času do dříve navštívených restaurací a zjistit že si udržuji svou nastavenou laťku. Sem patří i Una Bella Canzona kam se rádi vracíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli již poněkolikáté, tentokrát s přáteli. Jídlo i obsluha výborné, skvělé bílé víno z Toskánska. Personál usměvavý, jen nebyla chobotnice :((, přesto se určitě zase vrátíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Una Bella Canzone je dobrá restaurace s celkem příjemným prostředím a milou obsluhou. Nabídka na poledním menu je natolik rozmanitá, že si každý vybere a ceny jsou nižší, než v okolních restauracích. Jediný nedostatek je, že je tam trochu zima. Jinak určitě doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opětovná navštěva oblíbeného podniku při přiležitosty oslavy jmenin, vše bylo jako vždy v pořádku, pouze při výběru vína jsme měli trochu smůlu měli pouze jednu láhev námi vybraného druhu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V Una Bella Canzone je moc příjemné prostředí a taky milý personál. Fajn je taky, že tu mají stoly pro dva. K obědu jsem si dala pizu, ale mohla být lip okořeněná.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO