Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 25x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Umami

Moderní japonská restaurace je představitelem zdravé a lehké kuchyně. Sushi a veškeré pokrmy jsou připravovány  s důrazem na smysl páté, delikátní chuti umami. V této restauraci můžete ochutnat lepší a chuťově rozmanitější delikatesy. Kromě tradičních japonských receptur od polévek přes sushi, nudlové speciality a další, přináší i jídla západního stylu s chutí Asie dle našich jedinečných receptur, které jinde na světě neochutnáte a svůj zážitek můžete umocnitvychutnáním si některým z našich prvotřídních zelených čajů. Umami znamená pátou chuť, která vzniká například přidáním řasy kombu při přípravě rýže. Tuto chuť také vytvářejí sušená rajčata či houby shitake jejichž kombinaci můžete ochutnat jedinečném Umami burgeru. Samozřejmostí jsou čerstvé suroviny, na jejichž kvalitu dohlíží šéfkuchař, to je i důvodem k přísnému výběru našich dodavatelů. Jídla připravují výhradně z přírodních surovin. Připravují také jak vegetariánskou, tak bez-lepkovou kuchyni. Hostům nabízí široký výběr služeb: polední dvouchodový business lunch, nabídku take out již připravených sushi setů pro ty, kdo pospíchají, nebo rozvoz přímo až k vám.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Návštěva v Umami byla opět na jedničku!!! Personál příjemný, všímavý. Prosřtředí krásné, čísté. Jako předkrm jsme zkusili gyozu - taštičky plněné kuřečím masem a zeleninou - naprostá dobrota! Sushi set také nezklamal! :)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné posezení na naprosto vynikajícím sushi. Vybral jsem si jeden z menu, součástí byla i polévka dle výběru. Okurková limonáda mi také velmi chutnala. :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Opravdu velmi příjemný a pozorný personál. Talíř se sushi perfektně připraven! Chutné čerstvé maso. Doporučuji vyzkoušet okurkovou limonádu, velmi nám chutnala. :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO