Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotek
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace UMAMI simply asian

Nechoďte za pátou chutí daleko, když stačí do centra Brna na Jezuitské 5. UMAMI je určena všem požitkářům, kteří si i běžný oběd nebo večeři rádi užívají a mají slabost pro asijskou kuchyni. Přijďte si i Vy proto užít UMAMI, kvalitu sushi a asijskou fusion kuchyni.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 5

Znáte ten pocit, kdy máte chuť na čínské jídlo a moc se vám nechce do těch typických červených podniků, kde za pár šupů dostanete během 1 minuty něco na talíř? Umami je totiž moderní asijská kuchyně. Najdete zde vietnamská, čínská i japonská jídla. Po příchodu vás zaujme samotné rozvržení a styl interiéru. Zhostí se vás jediná česky mluvící obsluha (zbytek je asijský personál), která je nejen milá, vstřícná a k tomu všemu vzdělaná. Pochválil jsem jasmínovou rýži a dostalo se mi odpovědi: "Tak tak pane, ráda jsem vám ji doporučila k tomuto jídlu, ideální na trávení..." Respekt, tak to má být. :) Hodně mě překvapil výběr mnoha domácích limonád. Doporučuji tamarindovou s kešu za 65 Kč. Co se týče jídla, zkusil jsem kuřecí maso v kokosovém mléce se zeleninou a jasmínovou rýží (165 + 35 Kč). Nepopsatelně sladká chuť (vyvážená), maso nepřesmažené a kvalita rýže neocenitelná (ideální chuť a konzistence pro možnost jíst hůlkami). Pokud chcete zkusit čínskou kuchyni, tak jedině v Umami. Příště zase. P.S. Ceny jsou lehce vyšší, ale porce neskutečně velké a o kvalitě nemluvě. Bez výhrad - top.

  • Uživatelská fotka z UMAMI simply asian
  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 4

Restaurace je moc krásná, ozdobená zajímavými obrazy. Personál velice příjemný, usměvavý, jen by se mohl občas zeptat jestli máme vše. V průběhu večera nám chyběla voda a obsluha se o to moc nezajímala. Jídlo bylo úžasné. Měli jsme výběr různého sushi a jednoznačně mohu doporučit sushi se smaženou krevetou. Jediné minus bylo, že sklenice na pití nebyly čisté. V této restauraci jsme určitě nebyli naposledy a rádi se zde opět vrátíme

  • Uživatelská fotka z UMAMI simply asian
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba