Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Ultramarin Restaurant & Cocktail Bar

V příjemném domácím prostředí historické části Prahy Vám Ultramarin restaurant nabízí bohatý výběr jídel a specialit ze světové i české kuchyně, grilovaná masa z lávového grilu, bohatou nabídku vín a jiných nápojů. V cocktail baru v suterénu historické budovy nabízíme pestrý nápojový lístek s bohatou nabídkou cocktailů, které Vám připraví naši barmani. Vše si užijete při poslechu příjemné muziky. Velice oblíbená je také thajská kuchyně, arabské mezze dips a zejména výborné steaky. Každý pracovní den nabízíme zvýhodněné polední menu a o víkendech na Vás čeká zvýhodněná víkendová nabídka. Vaříme denně z čerstvých surovni a bylinek. Prostory restaurace jsou také vhodné pro organizování různých večírků a firemních akcí, na které připravujeme pohoštění formou rautů.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO