Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 38x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Uhelna Club & Restaurant

Přehled hodnocení
78% celkově
80% personál
81% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 13x
4 15x
3 6x
2 0x
1 4x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově     
personál 3
prostředí 3
jídlo 1
V restauraci jsem rezervoval místa na večeři. Byla označena jako zcela nekuřácká. Na místě se ukázalo že je kuřácká a pouze do 15 hodin se zde nekouří. Takže jsem se otočili a odešli.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace jsne sli jen na capuccino,ktere moc neuchvatilo. Pri sezení pred krbem je videt i do kuchyne na kuchare. Nakonec jsem vyzkousela horke maliny, ktere byly výborné.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Rezervovali jsme si stůl na 11:30. Když jsme dorazili, všude zavřeno. Provozní mi do telefonu řekla, že otevírají až v 12, že je to na FB a že mi to Restu mělo dát vědět. Na FB ovšem nic nebylo. Dorazili jsme v 12:00, stále zavřeno. V 12:15 volala jiná provozní, že je na místě, že jí nejelo metro a že jim počítač den předtím neukázal žádnou rezervaci, až dnes. Zjistil jsem, že den předtím slavil klub narozeniny. Mohli to říct na férovku, že se sťali a potřebovali se vyspat. Mělo to být překvapení pro rodiče, takže hodnotím přístup hodně negativně :(
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Byť příprava jídla po objednání trvala delší, než obvyklou dobu, čekání stálo za to. Všichni jsme si na připravených pokrmech neskutečně pochutnali a rádi se do restaurace vrátíme na další kulinářský zážitek.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsme byli poprvé a určitě ne naposledy. Prostředí je velmi příjemné a stejně tak i personál. Jídlo nám moc chutnalo, ceny jsou na Smíchov z těch nižších. Určitě doporučuji navštívit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Uhelna nás opravdu v ničem nezklamala, ostatně jako vždy ochotný personál, služby na úrovni a jídlo opravdu chutné. Dobře jsme poseděli, ale také popili. Super.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO