Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 49x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Uhelna Club & Restaurant

Pod názvem Uhelna, se skrývá restaurace a hudební club.

V restauraci naleznete širokou nabídku české, mezinárodní kuchyně i bezlepkových specialit. V době oběda si můžete vybrat z denního menu, v čase večeří ze stálého jídelního lístku. Cukráři připravují také výtečné bezlepkové dezerty.  

Uvnitř ledabyle opracovaných stěn restaurace, které přiznávají bývalé uhelné sklady z konce 19. století a v blízkosti hořícího krbu, se určitě budete cítit velice příjemně.  

Páteční večery v clubu Uhelna, patří celému spektru urban music, sobotní pak nejčerstvějšímu electru. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Obsluhy bylo na páteční večer docela málo, tudíž se trochu čekalo, ale prostory byly perfektní. Jídlo bez lepku má u mne 5+ hvězdiček, i když porce by mohly být větší.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na pracovní obědy je tato restaurace velmi vhodná, protože se tu velmi rychle najíte. Osobně jsem naštěstí nemusela nikdy zbytečně dlouho čekat, což je velmi pozitivní.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Měli jsme s přítelem burger byl takový průměrný neurazi ale ani to nebyl velký gastronomický zážitek. Na hamburgeu byli dobre hranolky a oceňuji i přípravu domácí bulky. Prostředí pěkné upravené. Servis příjemný.
Uhelna Club & Restaurant Uhelna Club & Restaurant
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO