Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 53x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Uhelna Club & Restaurant

Pod názvem Uhelna, se skrývá restaurace a hudební club.

V restauraci naleznete širokou nabídku české, mezinárodní kuchyně i bezlepkových specialit. V době oběda si můžete vybrat z denního menu, v čase večeří ze stálého jídelního lístku. Cukráři připravují také výtečné bezlepkové dezerty.  

Uvnitř ledabyle opracovaných stěn restaurace, které přiznávají bývalé uhelné sklady z konce 19. století a v blízkosti hořícího krbu, se určitě budete cítit velice příjemně.  

Páteční večery v clubu Uhelna, patří celému spektru urban music, sobotní pak nejčerstvějšímu electru. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Navštívili jsme tuto hospodu s rodinou a zážitek to byl velmi příjemný. Personál byl všímavý a příjemný, jídlo bylo naprosto úžasné, moc jsme si pochutnali. Určitě doporučujeme.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí restaurace je příjemné, nově upravené sklepení. Vyrazili jsme na večeři s rodinou na 6 hodinu a byli jsme v restauraci sami, což budilo trošku zvláštní dojem. Bifteky byly vynikající, ale tiramisu nevidělo mascarpone ani zdálky a nemělo s tradičním italským desertem nic společného. Byla to spíš taková buchta s kávovým krémem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný zážitek z dobrého jídla a posezení obecně. Vhodné pro všechny věkové kategorie a milovníky dobrého jídla. Určitě mohu jen doporučit k návštěvě. Děkuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO