Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 33x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Uhelna Club & Restaurant

Pod názvem Uhelna, se skrývá restaurace a hudební club.

V restauraci naleznete širokou nabídku české, mezinárodní kuchyně i bezlepkových specialit. V době oběda si můžete vybrat z denního menu, v čase večeří ze stálého jídelního lístku. Cukráři připravují také výtečné bezlepkové dezerty.  

Uvnitř ledabyle opracovaných stěn restaurace, které přiznávají bývalé uhelné sklady z konce 19. století a v blízkosti hořícího krbu, se určitě budete cítit velice příjemně.  

Páteční večery v clubu Uhelna, patří celému spektru urban music, sobotní pak nejčerstvějšímu electru. 

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Rezervovali jsme si stůl na 11:30. Když jsme dorazili, všude zavřeno. Provozní mi do telefonu řekla, že otevírají až v 12, že je to na FB a že mi to Restu mělo dát vědět. Na FB ovšem nic nebylo. Dorazili jsme v 12:00, stále zavřeno. V 12:15 volala jiná provozní, že je na místě, že jí nejelo metro a že jim počítač den předtím neukázal žádnou rezervaci, až dnes. Zjistil jsem, že den předtím slavil klub narozeniny. Mohli to říct na férovku, že se sťali a potřebovali se vyspat. Mělo to být překvapení pro rodiče, takže hodnotím přístup hodně negativně :(
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Byť příprava jídla po objednání trvala delší, než obvyklou dobu, čekání stálo za to. Všichni jsme si na připravených pokrmech neskutečně pochutnali a rádi se do restaurace vrátíme na další kulinářský zážitek.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsme byli poprvé a určitě ne naposledy. Prostředí je velmi příjemné a stejně tak i personál. Jídlo nám moc chutnalo, ceny jsou na Smíchov z těch nižších. Určitě doporučuji navštívit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO