Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 33x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Udírna

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Pri vstupu cloveka zarazi kour a ma pocit ze se behem par minut fakt vyudi ale jestli vydrzi tento prvni sok tak zjisti ze se jedna o docela prijemnou a utulnou hospudku hlavne dolu v sklepnim prostoru. Jidlo bylo vyborne, rebirka vynikajici i s prilohou, jen co chybelo, byla horcice a i krenem bylo prkynko s rebirkami jen jemne postrasene. Ale jinak pochoutka. Obsluha ochotna a rychla, pochvala.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tentokrát opravdu zklamání. Chodili jsme zde na kvalitní steaky, ale již podruhé steak nebyl moc dobrý a neodpovídal ceně. Když se k tomu připočte zápach z grilu šířící se po celé restauraci, tak příště půjdeme jinam.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Dali jsme si žebra a byly vynikající.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé! Jídlo, obsluha, prostředí, pivo... nádhera. Návštěvou Udírny jsme se přesvědčili, že Jindřichohradecké restaurace jsou prostě na úrovni. Návštěvi doporučujeme!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci se nám moc líbilo a pochutnali jsme si. Steaky byly výborné. Jen kuchyně je spíš "nízkokapacitní", takže je třeba místa rezervovat. Kdo neměl rezervaci, toho obsluha vždy upozorňovala, že bude na jídlo dlouho čekat.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Fantasticke steaky i prilohy. Prijemna obsluha.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vyborna zebra.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Autentický podnik v historickém jádru města, jehož neformální atmosféra a vybavení plně koresponduje s uváděným označením traveller's bar & hostel. Podobné podniky najdete např. v centru Krumlova. Jídlo vynikající se zaměřením na maso, grill a čerstvé produkty. Bar je velice dobře zásoben nejen karibskými rumy. Místa u stolů je celkem málo, tak se zejména v exponovaných hodinách a sezóně vyplatí udělat rezervaci předem.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO