Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 29x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Udírna

Přehled hodnocení
88% celkově
77% personál
88% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 17x
4 11x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Dali jsme si žebra a byly vynikající.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé! Jídlo, obsluha, prostředí, pivo... nádhera. Návštěvou Udírny jsme se přesvědčili, že Jindřichohradecké restaurace jsou prostě na úrovni. Návštěvi doporučujeme!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci se nám moc líbilo a pochutnali jsme si. Steaky byly výborné. Jen kuchyně je spíš "nízkokapacitní", takže je třeba místa rezervovat. Kdo neměl rezervaci, toho obsluha vždy upozorňovala, že bude na jídlo dlouho čekat.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Fantasticke steaky i prilohy. Prijemna obsluha.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vyborna zebra.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Autentický podnik v historickém jádru města, jehož neformální atmosféra a vybavení plně koresponduje s uváděným označením traveller's bar & hostel. Podobné podniky najdete např. v centru Krumlova. Jídlo vynikající se zaměřením na maso, grill a čerstvé produkty. Bar je velice dobře zásoben nejen karibskými rumy. Místa u stolů je celkem málo, tak se zejména v exponovaných hodinách a sezóně vyplatí udělat rezervaci předem.
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Recenze slibují víc než dokáže personál předvést. Servítku jsme vyrusili při obědě na baru a tím byl náš osud zpečetěn. Jakmile dojedla svůj oběd, přinesla nám menu. S dotazem na objednání nápojů. Objednali jsme hned a pak jsme vybírali jídlo. Podle pomackaneho jidelaku asi restaurace pamatuje lepsi časy, ale v neděli v poledne jsme jsme zde byli sami. Pak jsme si objednali. Jídlo přinesli celkem rychle, to bylo naposled co jsme viděli během jídla servirku. Burgr usel, salát tuna znechucene zeleniny, ještě že jsem prozíravě objednal dip. Na naši stížnost obsluha jen pokrčila rameny. Za návštěvu to stojí, ale zázraky nečekejte. Dobrá restaurace na malém městě je stále utopie. Celou hodinu jsme zde byli sami. Ostatním přeji více štěstí.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Kuchyně je opravdu výborná!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO