Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Ztracenejch

V restauraci Vás přivítá a milý personál, k dispozici jídelní lístek s širokým výběrem jak českých tak minutkových jídel za příznivé ceny. Teplá kuchyně je vždy od 10:00-21:00 a vaří z čerstvých surovin, vše domácí a žádné polotovary.Od 10:00-15:00 nabízí polední menu, výběr z 11 hlavních jídel (české pečeně, omáčky, minutky, steaky, rizota, saláty, těstoviny apod.), aktuální nabídka vždy na webu. V nabídce naleznete točená piva Krušovice(10°,11°,12°,černé, řezané, pšeničné), stáčená sudová vína vinařství Kovac, nealko pivo, točenou malinu a mnoho dalších studených i teplých nápojů.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Personál milý, vstřícný, prostředí docela útulné, ale strašně zakouřeno. Nedoporučuji tomu, komu toto vadí. Nejslabším článkem je kuchyně. Jídlo podprůměrné.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO