Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Felicita

    Brandýs n.Labem-St.Bol., Ivana Olbrachta 392, 25001

Restaurace U Zmeškalů

Restaurace u Zmeškalů okouzlí působivou atmosférou a fantastickým šéfkuchařem Karlem Zmeškalem, který pro Vás připravuje česká jídla nejen podle receptů ze zapomenutých kuchařek. Při sestavování jídelního menu tu dbají především na nápadité recepty s ambicí vyhnout se průměrnosti.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Brandýská klasika. Trochu se pohoršilo prostředí, je více hospodské, trochu zakouřené prostředí, protože kuřácká a nekuřácká část je oddělena jen chodbou, ale jídlo nikdy nezklame a obsluha je vždycky minimálně dobrá :)
Restaurace U Zmeškalů Restaurace U Zmeškalů
Celkově    
personál 2
prostředí 1
jídlo 3
Návštěva cca po roce byla zklamáním . Při vstupu me praštil odér cigaretového kouře odpovídající Nonstopu nad ránem , bohužel byl výrazně znát i v rádoby nekuřácké části restaurace. Obsluha nejen že zapomínala chodit do naši části restaurace, servirovala špinavý hrnek na čaj i prasklou sklenici. Tak jen jídlo bylo pozitivním bodem návštěvy .
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Byla to moje druhá návštěva u Zmeškalů a opět spokojenost. Krásné prostředí kvelbeného sklepu, vzorná obsluha, skvěle ošetřená a natočená nefiltrovaná Plzeň, výtečné jídlo ... co víc si přát :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO