Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace U zlatý rybky

Čerstvé ryby z vlastních sádek. Restaurace má za cíl ukázat, že i ze sladkovodních ryb se dá vykouzlit mezinárodní gastronomie. Samozřejmostí jsou kvalitní, čersvé a pokud možno lokální suroviny. Rodiny s dětmi i domácí mazlíčci jsou vítáni. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Restaurace je v krásném prostředí přímo u vody, je zde ticho a klid. Ryby umí opravdu skvěle a ještě zde čepují pivo z Hostomic. Nají se tu i ten, kdo ryby zrovna nevyhledává.

  • Uživatelská fotka z U zlatý rybky
Ian Kurzweil
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba