Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Zlatého meče

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci jsme byli již dříve na denním menu, které nám velmi chutnalo, a tak jsme se rozhodli strávit zde dvě hodiny čekání na divadelní představení. Obsluhující pán byl pozorný, milý a ochotný, při objednávání na nás nijak nespěchal, ale zároveň jsme na něj nemuseli čekat. Jídlo bylo chutné, byť si myslím, že někdejší menu (typově srovnatelné - obědový salát a maso na švestkách s přílohou) bylo vydařenější.
Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Veprova panenka se susenymi svestky byla chutove skvela cena 189kc. Stroganov z prave hovezi za 289kc mi prisel za tu cenu drahy a jeste mala porce. Jinak moc dobry, jen chybělo kapary.
Restaurace U Zlatého meče Restaurace U Zlatého meče
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborný Hovězí Burger, nazval bych jej Manou nebeskou, prostě nebe v hubě. Milá obsluha, cena odpovídá kvalitě. Rád se sem vrátím. Vřele doporučuji k návštěvě a k následnému posezení.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí a jídlo super.Příjemně strávené odpoledne.Košvicová.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající restaurace ve městě. Tataráčky lososový a tvarůžkovy a roastbeef neměly chybu, pivko Fénix, Plzeň a kozel také výborné. Obsluha velmi milá a příjemná, doporučuji na 100%.
Restaurace U Zlatého meče
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásná restaurace uprostřed města. Interiér moc pěkný, obsluha byla velice příjemná. Na čepu Plzeň, Fénix, řezané z kozla - pivečka výborná. Dali jsme si roastbeef s bagetkou - vynikající, dijonská hořtice pěkně štiplavá. A pak jsme zkusili dva tataráčky - tvarůžkový a lososový. K tvarůžkovému se podával nasucho opečený chléb, což jsme velice ocenili, než mastné topinky a k lososovému byly opečené toasty. Vše bylo výborné, pěkně naservírované, takže určitě doporučuji.
Restaurace U Zlatého meče Restaurace U Zlatého meče Restaurace U Zlatého meče Restaurace U Zlatého meče Restaurace U Zlatého meče

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO