Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
4 fotografie
Vysoká 51, Vysoká u Mělníka
· Nyní zavřeno (11:00 - 22:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Hostinec U Zlatého Kola

Nepřehlédnutelný hostinec ve Vysoké hned u hlavní silnice, kde můžete nejen příjemně posedět na velké zahrádce, která se nachází za hospodou, ale i uvnitř, kde je neobyčejně zajímavý interiér s nekuřáckým prostorem a dětským koutkem. Velký sklepní prostor s barem a pódiem pro kapely, kde se dají pořádat různé veřejné, ale také i soukromé akce, koncerty a oslavy. Dále se zde můžete těšit na příjemnou obsluhu a vždy něco dobrého na zub od šikovného kuchaře.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba