Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 6x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Řízkárna U Zlatého Karase

Provoz restaurace, kde pro Vás rádi připraví kuřecí, vepřový nebo telecí lahodný řízek a další různé speciality. Pro ty odvážnější je v nabídce 300g řízek. Dále od pondělí do pátku nabízí 3 chodové polední menu, kde je v ceně polévka a hlavní jídlo. Najdete zde velký výběr kvalitních moravských vín, výborné 10°pivo Gamrinus nebo výbornou 12°Plzeň a množství dalších nápojů. V letních měsících je pro Vás k dispozici posezení na letní zahrádce.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Původně s Partou Výletnic, ale na konec nikdo neměl čas. Tak jen s dlouholetým kamarádem.... Zavzpomínali jsme jak jsme tam asi byli na posledy cca před 20 ti lety a že je to tam furt super a mooooc dobře vaří :)
Restaurace Řízkárna U Zlatého Karase
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zkráceně: na jedničku s ohromnou hvězdičkou! Velmi pěkné prostředí s milou obsluhou. A jak název napovídá, přijeli jsme na řízky :-). Ochutnali jsme všechny druhy a rozhodně to nebylo naposledy. Budeme se rádi vracet. Jako největší poklona je, že chutnalo i naší babičce, která sama výtečně vaří. DĚKUJEME a těšíme se na příští návštěvu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO