Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace U Zlatého beránka

Restaurace navazuje na historii firmy z období první republiky. Hostinec s ubytováním U Zlatého beránka sloužil pro občerstvení a současně poskytoval ubytování pro hosty i ustájení pro jejich koně. Budově byla vrácena její "tvář" i funkce.
Přízemní prostory opět slouží pro zákazníky a současně fungují jako tréninkové pracoviště pro mládež bez kvalifikace (tréninkový gastroprovoz). V prvním patře budovy je zajištěno azylové ubytování pro mladé lidi, kteří vyrůstali mimo rodinu. Restaurace tak provozuje vedle hostinské činnosti také integrační pracovní programy pro nezaměstnanou mládež. Umožňuje mladým lidem získat první pracovní zkušenost, profesní kvalifikaci a úspěšně se začlenit do společnosti.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Ke Zlatému beránku jsme si zašli na polední menu. Jako polévku jsme měli Tom Yam a byla výborná. Další dva hlavní chody byly bohužel podprůměrné a ne moc chutné. Ale velmi musím pochválit čerstvé jarní závitky s chilli omáčkou, byly opravdu vynikající. Prostředí je tam velmi příjemné a útulné. Restauraci dám příště ještě šanci, věřím, že jsme dnes měli jen smůlu.

Veronika.Pastorková
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba