5 fotek
Na mapě

Informace Restaurace U Zlatého beránka

Restaurace navazuje na historii firmy z období první republiky. Hostinec s ubytováním U Zlatého beránka sloužil pro občerstvení a současně poskytoval ubytování pro hosty i ustájení pro jejich koně. Budově byla vrácena její "tvář" i funkce.
Přízemní prostory opět slouží pro zákazníky a současně fungují jako tréninkové pracoviště pro mládež bez kvalifikace (tréninkový gastroprovoz). V prvním patře budovy je zajištěno azylové ubytování pro mladé lidi, kteří vyrůstali mimo rodinu. Restaurace tak provozuje vedle hostinské činnosti také integrační pracovní programy pro nezaměstnanou mládež. Umožňuje mladým lidem získat první pracovní zkušenost, profesní kvalifikaci a úspěšně se začlenit do společnosti.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 5

Ke Zlatému beránku jsme si zašli na polední menu. Jako polévku jsme měli Tom Yam a byla výborná. Další dva hlavní chody byly bohužel podprůměrné a ne moc chutné. Ale velmi musím pochválit čerstvé jarní závitky s chilli omáčkou, byly opravdu vynikající. Prostředí je tam velmi příjemné a útulné. Restauraci dám příště ještě šanci, věřím, že jsme dnes měli jen smůlu.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace