Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Zlatého beránka

Restaurace navazuje na historii firmy z období první republiky. Hostinec s ubytováním U Zlatého beránka sloužil pro občerstvení a současně poskytoval ubytování pro hosty i ustájení pro jejich koně. Budově byla vrácena její "tvář" i funkce. Přízemní prostory opět slouží pro zákazníky a současně fungují jako tréninkové pracoviště pro mládež bez kvalifikace (tréninkový gastroprovoz). V prvním patře budovy je zajištěno azylové ubytování pro mladé lidi, kteří vyrůstali mimo rodinu. Restaurace tak provozuje vedle hostinské činnosti také integrační pracovní programy pro nezaměstnanou mládež. Umožňuje mladým lidem získat první pracovní zkušenost, profesní kvalifikaci a úspěšně se začlenit do společnosti.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Ke Zlatému beránku jsme si zašli na polední menu. Jako polévku jsme měli Tom Yam a byla výborná. Další dva hlavní chody byly bohužel podprůměrné a ne moc chutné. Ale velmi musím pochválit čerstvé jarní závitky s chilli omáčkou, byly opravdu vynikající. Prostředí je tam velmi příjemné a útulné. Restauraci dám příště ještě šanci, věřím, že jsme dnes měli jen smůlu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO