Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Zlaté konve

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 2
jídlo 5
Sobotní pozdní oběd s rodinou byl v tomto podniku super, polévky - čočkovka a dršťkovka (k ní byl luxusní čerstvý chlebík), hlavní - kaťák s hranolkami, kuřecí směs s opékačkami, bramboráčková věž a řízkový čtyřboj na jedničku, nemůžeme si stěžovat. Ano, je to trošku horší restaurace, prostředí starší, semtam nějaký štamgasta, ale pivo - pšenice a jídlo výborné.
Restaurace U Zlaté konve Restaurace U Zlaté konve Restaurace U Zlaté konve Restaurace U Zlaté konve Restaurace U Zlaté konve Restaurace U Zlaté konve
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci bylo příjemné prostředí, obsluha rychlá a milá. Objednané jídlo bylo dobře připravené a velmi nám chutnalo. Jediné co by se dalo zmínit negativně - bylo dost chladno, moc se netopilo.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Opravdu klasická hospod spíše než restaurace. Super ceny a atmosféra pokud nemáte nic proti hospodám. Osobně zde chodím na jedno. Osobně doporučuji cena výkon ok.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klasická levná restaurace která nabízí především svým stálým štamgastů levné pivo levné denní menu které k ceně odpovídá realitě osobně doporučuji méně náročným gurmánům.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Hovädzí guláš bol dobrý ale mäso bolo moc mastné, šľachové. Sviečková a aj hamburger boli dobré, karlovarský knedlík bol výborný. Porcie boli veľké, dokonca sme ani nezvládli všetko zjesť.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Prostorná restaurace, kde je i neděli plno. Pivečka Starobrno, Dačice a pšeničné. Bohužel moje oblíbené pšeničné pivo nic moc, což mi pokazilo dojem, jinak obsluha příjemná, prostředí průměrné
Restaurace U Zlaté konve
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace U Zlaté konve mě příjemně překvapila. Nekuřácký salonek je velmi fajn. Příjemné prostředí i rychlá obsluha. Na jídle jsme si pochutnali a pivo taky stojí za to. Ceny v celku odpovídají tomu, co dostanete. Jediná nepříjemná věc (ale to je subjektivní) je nutnost procházet velice zakouřenou druhou částí restaurace.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO