Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 11x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U zlaté hrušky

Přehled hodnocení
94% celkově
88% personál
94% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 8x
4 2x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je v krásném prostředí pod Hradem. Útulný interiér dost hyzdí nevkusné plastové květinové dekorace na stolech a akvárium, ze kterého se táhne prodlužovací kabel přes místnost. Akvárium zdobí usychající květina, což také ničemu nepřidá. Měli jsme bohužel smůlu na obsluhu, číšník byl hrubý a arogantní, nakonec jsme jeho chování řešili telefonicky s majitelem restaurace. Ochutnali jsme výborné gaspacho, průměrné kuře a naprosto hrozný vanilkový krém s oříškovou zmrzlinou, který ze všeho nejvíce připomínal nedovařený řídký puding, ze zubů jsmě lovily kusy vanilkového lusku, dle pana číšníka, je to úplně normální a nejedlé věci se přeci do jídla dávají na ozdobu. No dost hrůza. Díky přístupu pana číšníka bych restauraci určitě nedoporučila.
Restaurace U zlaté hrušky Restaurace U zlaté hrušky
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme spokojeni po všech stránkách,výborné jídlo,obsluha na úrovni,výborné víno . Doporučujeme ! K.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět naprostá spokojenost! Příjemná a profesionální obsluha, autentické prostředí a skvělé jídlo, co víc si host v restauraci může přát :-). Carpaccio z lososa, foie gras, pomalu tažená jelení kýta v omáčce z červeného vína, karlovarský knedlík a jako dezert panna cotta a hruškový a citronový sorbet, vše doplněné vínem z oblasti Ventoux - vynikající volba, kterou jsme si náležitě vychutnali. Děkume!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Milé překvapení na darovaný voucher, jídlo bylo opravdu dobré, ochutnali jsme nabídku křížem (kozí sýr, carpacio z lososa, jelení kýta i flank steak). Nemůžeme plně objektivně hodnotit nabídku vína, vzhledem ke zvolenému jídlu jsme vybírali rozlévané, jak bílé tak červené, a to mohlo být lepší. Prostředí historického domu je pěkné, drobná vada na kráse jsou jakési prapodivné umělé květiny na stole.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci U Zlaté hrušky se vždy cítíme jako doma. Vracíme se sem pravidelně a vždy velmi rádi. "Může" za to nejen příjemné prostředí a super jídlo, ale hlavně také vstřícný, přátelský a příjemný obsluhující presonál. Co se dnešního týče jídla, naše chuťové buňky byly opět uspokojeny na tu nejvyšší míru, ať už to se týká rybího tataráku a salátu s kozím sýrem v křupavé košilce z listového těsta, tak i steaku a kančího na šípkové omáčce, tak i pannacotty s ovocným coulis. Tímto bychom chtěli vyjádřit svůj velký dík za skvělý přístup k hostům.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO