Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U zlaté cihly

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Byli jsme zde na voucheru na cheeseburgerech, ty byly vcelku dobré, ale už jsme měli i lepší, houska byla vcelku tuhá. Prostředí se od minule zlepšilo a personál byl všímavý a milý.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
V suterénu činžovního domu naproti autobusové zastávce Kloboučnická se nalézá nekuřácká restaurace, která bohužel nemá bezbariérový přístup. Místní cheeseburger si ale nedávejte. Maso totálně propečené, až moc. O růžovém středu burgeru si můžete nechat jen zdát. Maso se díky propečení samo rozpadá a drobí. Salát v burgeru je nakrájený na malé kousky, které vám při konzumaci vypadávají naštěstí na talíř. Houska sice dobrá, opečená, ale současně také připálená. Jediné pozitivum onoho cheeseburger je přidání opečené slaniny navíc dovnitř burgeru. Hranolky podávané současně s burgerem jsou opravdu děsný zážitek. Předem připravené a před podáním hostu pouze na chvíli znovu vložené do fritézy, aby se ohřály. Proto nejsou zlatě opečené, ale více do hněda, nekřupavé, připomínají více vařené než smažené. Návštěvu zde považuji za gastronomický horror. Never more.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Byli jsme na belgickém tataráku a byl to velice příjemný kulinářský zážitek. Milovníkům tataráku rozhodně doporučuji tuto variaci vyzkoušet ;) Ač byla restaurace poměrně plná, moc milá a sympatická slečna servírka vše sama zvládala. Bydlím za rohem, a tak se sem určitě zase vrátím.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Bezproblémové a rychlé objednání stolu Perfektní a milá obsluha Vynikající jídlo - zajímavé tatarské bifteky
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Milá obsluha, skvělé prostory. Výborný burger a domácí hranolky. Nemůžu nic vytknout. Nápoje úžasné. Přítel taky hodnotí stejně. Úžasné prostředí, jak pro rande tak ale i schůzka s přáteli.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Byli jsme na voucheru na cheeseburgery a příjemně mě to překvapilo, obsluha výborná-rychlá a velmi milá ! Prostředí super, burgery byly moc dobrý, jen hranolky trochu mastnější. Ale rozhodně doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Super číšník a skvělý tatarák!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO