Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U zlaté cihly

Provoz restaurace s tradiční českou studenou i teplou kuchyní. Překvapí Vás místními specialitami včetně zvěřiny a pokrmů inspirovaných světovou kuchyní s nádechem francouzského venkova. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Byli jsme zde na voucheru na cheeseburgerech, ty byly vcelku dobré, ale už jsme měli i lepší, houska byla vcelku tuhá. Prostředí se od minule zlepšilo a personál byl všímavý a milý.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
V suterénu činžovního domu naproti autobusové zastávce Kloboučnická se nalézá nekuřácká restaurace, která bohužel nemá bezbariérový přístup. Místní cheeseburger si ale nedávejte. Maso totálně propečené, až moc. O růžovém středu burgeru si můžete nechat jen zdát. Maso se díky propečení samo rozpadá a drobí. Salát v burgeru je nakrájený na malé kousky, které vám při konzumaci vypadávají naštěstí na talíř. Houska sice dobrá, opečená, ale současně také připálená. Jediné pozitivum onoho cheeseburger je přidání opečené slaniny navíc dovnitř burgeru. Hranolky podávané současně s burgerem jsou opravdu děsný zážitek. Předem připravené a před podáním hostu pouze na chvíli znovu vložené do fritézy, aby se ohřály. Proto nejsou zlatě opečené, ale více do hněda, nekřupavé, připomínají více vařené než smažené. Návštěvu zde považuji za gastronomický horror. Never more.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO