Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Zeleného stromu

Restaurace - pizzerie má 50 míst, z toho 15 tvoří nekuřácký salonek. V letní sezóně je kapacita rozšířena o 30 venkovních míst, z čehož 10 se nachází ve dvoře restauračního komplexu. Pizzerie nabízí typickou italskou kuchyni, denní menu - výběr ze tří jídel. Dále pak speciality na grilu a další vybrané velmi žádané minutky. Hosté ocení výbornou italskou kávu, servírovanou rozličnými způsoby. Tato káva je dovážena přímo z italské pražírny kávy pod obchodní značkou Carraro. Podle zájmu hostů je nepochybné, že tato káva má své trvalé příznivce.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Bylo nám sice nabídnuto rezervované místo - ale v kuřácké části. Přesun do nekuřácké části jsme s číšníkem vyřešili. Přesto mohu restauraci (picerii) vřele doporučit. Jídlo i pití, jakož i personál - to vše ( i prostředí) bylo v pohodě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Přivítala nás milá obsluha a pěkně nachystaný a nazdobený stůl. Číšník byl ochotný a naslouchal každému našemu přání, jídlo bylo připraveno i přes vytíženost restaurace za chvilku, jídlo bylo výborné a jejich domácí dezerty VYNIKAJÍCÍ. Doporučuji pomerančový řez. mňam. určitě se sem vrátíme. Byli jsme všichni velmi spokojeni.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO