Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 34x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Žebeerka

Přehled hodnocení
80% celkově
75% personál
87% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 12x
4 16x
3 6x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva o polední špičce, takže o něco delší čekání se dalo pochopit. Jídlo velmi dobré, pivo naprosto vynikající (polotmavý ležák - lednový výběr sládků).
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Návštěva během polední špičky. Jídlo z poledního menu (gulášová polévka, štěpánská pečeně s rýží) spíše průměrné (polévka hodně řídká). Prostředí příjemné, snad jen trochu chladno.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná hovězí žebra, příjemná obsluha. 5/5
Celkově
personál 1
prostředí 4
jídlo 5
Tataráček jsme si nechali namíchat a byl vynikající, topinky jsem si přáli na sucho - super. Prostředí OK, velká nabídka piv. Jen obsluha opravdu tragická, jak donesli první pivo a jídlo, tak půl hodiny nikdo nepřišel. Tak jsme si po jídle tedy vyžádali účet a šli na pivo jinam.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Navštívili jsme tuto restauraci s přáteli, jedná se o příjemné místo k posezení s dobrým jídlem a milým personálem. Žebra byla výborná - doporučuji ochutnat! Stojí to za to
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
S postupem času obsuha neměla vůbec zájem chodit a obsluhovat, takže jsme raději zaplatili a šli ještě jinam, protože jsme tam seděli jako u suchánků (45 minut se obsluha neukázala)- tatarák nezklamal, byl dobrý. pivo radegast vynikající a víno Irshai polosladké taky super. Jen škoda té obsluhy, chtěli jsme ještě sedět a povídat, ale na suchu to moc nešlo. Prostředí zajímavé, pro hospodu bych si ho asi nevybral, protože se nachází ve třech úrovních a zřejmě proto, že bar je nahoře a obsluha musí chodit po schodech dolů, tak se jim moc nechce.
Restaurace U Žebeerka
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je velice příjemná s úžasným interiérem avsak jediné, co nas zklamalo, tak byl personál,ktery byl trochu pomalejší a na placeni i objednání jsme museli cekat pres 10 minut. Celkový dojem byl vsak skvělý.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 5
Bohužel se nám obsluha přestala v půli návštěvy věnovat, takže to pokazilo dojem. Jinak jejich namíchaný tataráček s topinkami na sucho neměl chybu a pivo také dobré.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO