Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 10x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Zajíce

Přehled hodnocení
85% celkově
82% personál
80% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 5x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
U vchodu nás přivítala slečna a dovedla nás až k rezervovanému stolu. Pivo bylo výborné i když jsem odkojený na Plzni. Doporučuji ochutnat.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po mojí první návštěvě a ne zrovna příjemné zkušenosti jsem obdržela reakci majitele restaurace s nabídkou odškodnění formou večeře zdarma. Této nabídky jsem ráda využila. Je vidět, že majitel je velmi solidní a snaží se své služby zlepšovat ku prospěchu svých zákazníků. Dnešní druhá návštěva byla výrazně lepší. Skvělý a rychlý servis, jídlo chutné, prostředí a hudba příjemná. Lokalita restaurace je velmi dobrá, v pěkném prostředí starého města. I když se to v okolí hemží turisty, užili jsme si klidný večer ve sklepení starého domu. Škoda, že to mu tak nebylo napoprvé. Každopádně místní pivo z Kynšperského pivovaru je výtečné a je z čeho vybírat. ;-)
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je opravdu lakadlo pro turisty. Dala jsem si lososa s grilovanou zeleninou a ti mi chutnalo. Kasperske pivo taky vyborny. Jen ke kachne a knedlikum neni zadna stava ani omastek.
Restaurace U Zajíce Restaurace U Zajíce
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Hezký, klidný podnik, kde si vaří vlastní pivo ( určitě stojí za ochutnání ) a vaří opravdu dobré jídlo.
Celkově  
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Podnik U Zajíce je orientován zejména na zákazníky z východní části Evropy. Každopádně rád jsem si zadegustoval Kynšperské pivo a křídla k němu byla připravena velmi chutně. Jediná věc, která na konci trošku vyrušila poklidný večer byl fakt, že španělští turisté využívali pódium k nějakému povídání a oni nehlučnost úplně neovládají, :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace v centru Prahy. V létě každý ocení možnost sednout si do " sklepního" prostoru. Široký výběr piv - možnost si dát celou nabídku Kyšperského zajíce (jediná možnost v Praze). Personál milý a ochotný. Z jídel jsme ochutnali pečené vepřové koleno a bylo skvělé.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace projevuje zájem o své zákazníky. Obsluha projevuje zájem o pohodlí a včasnou objednávku pro své hosty. Pivo čepují do čisté sklenice a má hustou a krémovou pěnu.
Restaurace U Zajíce
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Byli jsme zde na degustaci piv + porce křidýlek. V této restauraci nebylo nic špatného, ale zase nic výjimečného, tomu odpovídala téměř prázdná restaurace v čase na večeři. Personál byl milý, všímavý, prostředí bylo hezké a křidélka nám vcelku chutnala.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemný a ochotný personál. Pouze by měli upravit jídelní lístek na webových stránkách, kde nabízejí něco jiného něž pak mají. Jinak příjemné prostředí.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO