Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 70 %    hodnoceno 15x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Zajíce

Přehled hodnocení
70% celkově
69% personál
69% prostředí
71% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 5x
3 1x
2 1x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 2
Hrozne miesto.. absolutny nezaujem obsluhy, ktora posibila dojmom, ze im vadime, pri cenach 95czk za beefeater sme si museli chodit objednavat na bar, na vsetko sme cakali a museli sa doprosovat.. nechapem, ako je mozne, ze toto miesto vobec funguje..
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmy dobreeeee pivooooo
Restaurace U Zajíce
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Obsluha byla bohužel poměrně popletená, možná to bylo i tím, že nemluvili úplně dobře česky. V restauraci byla poměrně velká zima a jídlo bylo spíše průměrné, takže ceny mu neodpovídaly.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 1
Žádné víno
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
U vchodu nás přivítala slečna a dovedla nás až k rezervovanému stolu. Pivo bylo výborné i když jsem odkojený na Plzni. Doporučuji ochutnat.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po mojí první návštěvě a ne zrovna příjemné zkušenosti jsem obdržela reakci majitele restaurace s nabídkou odškodnění formou večeře zdarma. Této nabídky jsem ráda využila. Je vidět, že majitel je velmi solidní a snaží se své služby zlepšovat ku prospěchu svých zákazníků. Dnešní druhá návštěva byla výrazně lepší. Skvělý a rychlý servis, jídlo chutné, prostředí a hudba příjemná. Lokalita restaurace je velmi dobrá, v pěkném prostředí starého města. I když se to v okolí hemží turisty, užili jsme si klidný večer ve sklepení starého domu. Škoda, že to mu tak nebylo napoprvé. Každopádně místní pivo z Kynšperského pivovaru je výtečné a je z čeho vybírat. ;-)
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je opravdu lakadlo pro turisty. Dala jsem si lososa s grilovanou zeleninou a ti mi chutnalo. Kasperske pivo taky vyborny. Jen ke kachne a knedlikum neni zadna stava ani omastek.
Restaurace U Zajíce Restaurace U Zajíce
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Hezký, klidný podnik, kde si vaří vlastní pivo ( určitě stojí za ochutnání ) a vaří opravdu dobré jídlo.
Celkově  
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Podnik U Zajíce je orientován zejména na zákazníky z východní části Evropy. Každopádně rád jsem si zadegustoval Kynšperské pivo a křídla k němu byla připravena velmi chutně. Jediná věc, která na konci trošku vyrušila poklidný večer byl fakt, že španělští turisté využívali pódium k nějakému povídání a oni nehlučnost úplně neovládají, :)
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO