Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 67 %     hodnoceno 16x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Zajíce

V restauraci U zajíce se ponoříte nejen do atmosféry starých tradičních pivnic, ale i do kulinářské tradice. Pan Brož, kouzelník s chmelem a sladem, který vyrábí pivo již skoro čtyřicet let, vám zde natočí několik druhů piva značky Kynšperský zajíc. Pan Doležal, král českých kuchařů, vám zde nabídne chody, které si budete chtít bezpochyby objednat ještě jednou.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
The service is poor, we had to wait a lot of time for first visit of waitress, and they always forget a few order. There was a mass in this bar, probably not the best choice for dinner. Beers are fine anyway. A kiszolgálás gyenge, fél órába tellett mire a pincér felénk keveredett, zsúfolt hely, talán nem vacsorára kell kipróbálni. A sörök finomak.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 2
Hrozne miesto.. absolutny nezaujem obsluhy, ktora posibila dojmom, ze im vadime, pri cenach 95czk za beefeater sme si museli chodit objednavat na bar, na vsetko sme cakali a museli sa doprosovat.. nechapem, ako je mozne, ze toto miesto vobec funguje..
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmy dobreeeee pivooooo
Restaurace U Zajíce
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO