Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 9x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Zajíce

V restauraci U zajíce se ponoříte nejen do atmosféry starých tradičních pivnic, ale i do kulinářské tradice. Pan Brož,kouzelník s chmelem a sladem, který vyrábí pivo již skoro čtyřicet let, vám zde natočí několik druhů piva značky Kynšperský zajíc. Pan Doležal, král českých kuchařů, vám zde nabídne chody, které si budete chtít bezpochyby objednat ještě jednou.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Ačkoliv jsme obdrželi potvrzení rezervace, žádná místa pro nás rezervovaná nebyla. A nikdo o ničem nevěděl. 30 min jsme čekali na obsluhu, dalších 10 na donášku, a když pivo dorazilo, byla úplně spadlá pěna. A to byla restaurace poloprázdná. Personál s námi neustále mluvil anglicky, i když my na ně česky. Prostředí ne moc lichotivé, nešla jim elektřina, takže se nevařilo a ani nám nemohli vyjet účet. Ceny (samozřejmě díky lokalitě) astronomické, ale rozhodně neodpovídali kvalitě a servisu.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je opravdu lakadlo pro turisty. Dala jsem si lososa s grilovanou zeleninou a ti mi chutnalo. Kasperske pivo taky vyborny. Jen ke kachne a knedlikum neni zadna stava ani omastek.
Restaurace U Zajíce Restaurace U Zajíce
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Hezký, klidný podnik, kde si vaří vlastní pivo ( určitě stojí za ochutnání ) a vaří opravdu dobré jídlo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO