Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 69 %     hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Tří Zlatých Lvů

Restaurace v historickém domě, Na domě čp.420/1 U tří zlatých lvů na Uhelném trhu v Praze 1 je pamětní deska z bílého mramoru s textem:„V tomto domě bydlel Mozart v roce 1787“ a pod ní portrétní reliéf W.A.Mozarta ze staré desky Na Bertramce. Původní deska Gesangvereinu z roku 1887 byla nahrazena deskou Umělecké besedy (1937); Úprava z r.1956 Mozartovou společností ( T.Konstantinová-Amortová) "Wolfgang Amadeus Mozart přišel do styku s naším prostředím a naší hudbou dvakrát v dětství, a to celkem náhodně. Více než při jednom zájezdu na Moravu však se však setkal s českým živlem na svých cestách Evropou. V 18. století byli totiž hudebníci z českých zemí přímo rozeseti téměř po všech evropských hudebních centrech. Podobně jako italští zpěváci zaplavovali operní divadla od Lisabonu po Petrohrad, čeští hudebníci hráli v nejrůznějších orchestrech a kapelách od Londýna až po Cařihrad. Emigrace hudebníků, kterým odchod ze země umožňoval dosáhnout lepšího existenčního uplatnění u cizích dvorů, zbavoval je potupného lokajského postavení a často i osobního poddanství, které u nás stále ještě platilo, se stala příznačným jevem českého hudebního života. Nevymizela úplně nikdy, třebaže se během času společenské podmínky změnily; i v 19. a 20. století odcházelo mnoho českých hudebníků do ciziny."

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Dle mého názoru nejlepší místo na oběd v okolí Národní třídy. Polévky tady opravdu umí. Bramborové špalíčky, k tomu knedlík, variace zelí a ptáček..no dobrota..I ten smažený květák byl fajn. Sem se rád vracím.
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 4
The food was fine, though not as good as we had at other restaurants during our stay in Prague. The restaurants needs renovation, it's old and stale. The service was terrible, by far the worst in all of the restaurants we visited during our 5 days in Prague, neither one of the two wait staff looked like they wanted to be there and their attitude towards guests was somewhere between indifferent and hostile. With so many amazing restaurants in Prague, you should avoid this one.
Restaurace U Tří Zlatých Lvů Restaurace U Tří Zlatých Lvů
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO