Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 85x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Tří sedláků

Přehled hodnocení
82% celkově
83% personál
75% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 27x
4 45x
3 10x
2 2x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 1
jídlo 3
Jidlo maji U tri sedlaku pomerne slusne, ale to je asi jedine pozitim. Popis na Restu zrejme vznikal v lepsich dobach tehle restaurace, protoze z nej sedi jen trebonsky kapr a svickova. O jehnecim, telecim ci skopovem zjevne nikdy neslyseli. Na webu maji jiny jidelni listek nez na Restu, ale realne v restauraci predlozi jeste dalsi s listem denniho menu, kde neni.skrtnuty jen kureci vyvar. Podnik je evidentne predevsim pivnice, klasicka hospodska verze ceske kuchyne, zadne predkrmy, nic zajimaveho z webu/Restu. Do toho opravdu divne se chovajici a zmateny personal, nic moc prostredi, ovsem ceny prislusne na vysi.
Restaurace U Tří sedláků Restaurace U Tří sedláků Restaurace U Tří sedláků
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace U tří sedláků je podnik, kde se dobře vaří a kde mají dobré pivo. Také obsluha v restauraci je velmi příjemná. To je dost důvodů proč navštívit restauraci znovu.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Návštěva restaurace U tří sedláků splnila naše očekávání. Opět výborné jídlo, bez čekání. Také obsluha byla velmi příjemná. Navíc se v restauraci ani v odpoledních hodinách nekouřilo.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Po delší době jsem opět navštívil restauraci U tří sedláků. Překvapilo mne, jak je v restauraci plno. Česneková polévka i vepřové nudličky byly výborně. Brzy přijdu zase.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
We visited the restaurant 3 times in 2 days, we enjoyed the nice and extremly helpful staff aswell as the food. Simple but delicious. Definitely worth a visit.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byla to moje oblíbena hospoda, ale nove jsou v lokálu instalovány šmírovací kamery, zdrazili vyrazne jídlo a příjemný personál odchází. Budu muset hledat jinde
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Tato restaurace má vše, co od restaurace požaduji - skvělé, příjemné a originální prostředí, ryhclou a příjemnou obsluhu, kterrá "netápe", a výborné jídlo = výběr pro různé chuťové buňky, tradiční kuchyně i lehké pokrmy, chuťově bez připomínek. A za velmi dobré ceny, navíc "meníčko", které obohacuje jídelní lístek, mají i v neděli.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Nedělní oběd v restauraci U Tří sedláků neměl chybu. Tak výborné vepřové nudličky po šenkýřsku jsme neměli už dlouho. Také piva speciál která zde nabízí jsou výborná. Vše hodnotím kladně a doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace U Tří sedláků v Českých Budějovicích opět nezklamala, výborný nedělní oběd (hamburská kýta), ochotný a usměvavý personál. Porce jídla jsou v této restauraci velké. Pivo výborné. Doporučujeme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO