Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 82x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Tří sedláků

Přehled hodnocení
83% celkově
86% personál
78% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 27x
4 43x
3 10x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Po delší době jsem opět navštívil restauraci U tří sedláků. Překvapilo mne, jak je v restauraci plno. Česneková polévka i vepřové nudličky byly výborně. Brzy přijdu zase.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
We visited the restaurant 3 times in 2 days, we enjoyed the nice and extremly helpful staff aswell as the food. Simple but delicious. Definitely worth a visit.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byla to moje oblíbena hospoda, ale nove jsou v lokálu instalovány šmírovací kamery, zdrazili vyrazne jídlo a příjemný personál odchází. Budu muset hledat jinde
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Tato restaurace má vše, co od restaurace požaduji - skvělé, příjemné a originální prostředí, ryhclou a příjemnou obsluhu, kterrá "netápe", a výborné jídlo = výběr pro různé chuťové buňky, tradiční kuchyně i lehké pokrmy, chuťově bez připomínek. A za velmi dobré ceny, navíc "meníčko", které obohacuje jídelní lístek, mají i v neděli.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Nedělní oběd v restauraci U Tří sedláků neměl chybu. Tak výborné vepřové nudličky po šenkýřsku jsme neměli už dlouho. Také piva speciál která zde nabízí jsou výborná. Vše hodnotím kladně a doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace U Tří sedláků v Českých Budějovicích opět nezklamala, výborný nedělní oběd (hamburská kýta), ochotný a usměvavý personál. Porce jídla jsou v této restauraci velké. Pivo výborné. Doporučujeme.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Známí mi doporučili restauraci u Tří sedláků v Č. Budějovicích. I když bylo docela plno, obsluha byla rychlá - dal jsem si výborný černý speciál, který mají jen zde. K tomu dobré jídlo a byl jsem moc spokojen, takže tuto restauraci všem doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dobrý den, dnes jsme byli v hostinci U Tří sedláků již podruhé. Opět nám velmi chutnalo - dali jsme si Hovězí pečeni se špenátem a bramborovými knedlíky a shodli jsme se na tom, že to byla opravdu lahůdka. Příště zase přijdeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Přestože jsme z Českých Budějovic, restauraci U tří sedláků jsme navštívili poprvé a byli jsme velmi příjemně překvapeni. V první řadě výborné pivo (jako křen), v druhé řadě výborné jídlo. Problém byl co si vybrat-měli jsme chuť na vše. Nakonec jsme si dali každý něco jiného a jídla jsme navzájem ochutnali. Musíme říci, že obě jídla byla výborná a těžko bychom vybrali, které jídlo bylo lepší. Takže jsme se domluvili, že tuto restauraci navštívíme v nejbližší době znovu. Rozhodně ji doporučujeme!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO